Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Luboš Zálom: Otočme kormidlem od socialismu zpět ke svobodě!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Vážený pravicový voliči!

Jmenuji se Luboš Zálom a kandiduji v těchto volbách na druhém místě středočeské kandidátky pravicové formace Trikolora Svobodní Soukromníci. Jsem též zastupitelem v městě Beroun a také dlouholetý člen strany Svobodných, toho času místopředseda strany. S čím jdu do těchto voleb? Jsem zastánce svobody jednotlivce, hodnot čistého laissez faire kapitalismu, zastánce objektivismu, filozofie Ayn Randové.

  • lubos-zalom-otocme-kormidlem-od-socialismu-zpet-ke-svobode

To vcelku jasně vymezuje, čeho chci dosáhnout. Zažíváme bezprecedentní okleštění naší svobody. Poslední rok a půl jako by nás vrátil do dob, které já osobně pamatuji jen mlhavě, a jiní je vůbec zažít nestihli. Pohrdání svobodou a právy, naprostá byrokratická a politická zvůle, reálná absence skutečné opozice, to definuje politiku našeho státu v době tzv. koronavirové epidemie.

A na morálně i politicky podlomenou veřejnost se dále valí další pohroma, zelená politika, green deal, touha po bezuhlíkové antiekonomice, kterou nelze opět prosadit jinak než dalším pošlapáváním svobody jednotlivce a socialistickým centrálním plánováním. Moje témata v těchto volbách jsou tedy jasná: pokusit se otočit kormidlem zpět, vzít si zpátky svobodu, o kterou jsme přišli za poslední rok a půl, a uchránit nás před ničivou zelenou politikou. Zejména s tím chci usednout v poslanecké sněmovně.

• Dosáhnout zrušení iracionálního pandemického zákona

• Odmítnout jakékoliv další plošné restrikce a lockdowny i za pomoci podpory masivní občanské neposlušnosti

• Dosáhnout prošetření kovidových zakázek i legality postupu vládních politiků během nouzových stavů; každé zneužití politické moci musí být potrestáno

• Přispět k tomu, aby naše republika odmítla green deal a cestu k bezuhlíkové anti-ekonomice. Argumenty o šílenosti zelené politiky jsou jasné a pádné (Lomborg, Kutílek, Singer...)

• Omezit nebo zcela eliminovat vliv environmentalistické propagandy na školství

• Přispět k udržení racionálního přístupu k dotěžení našich zásob uhlí

• Dosáhnout výjimky z povinnosti naší země přijmout euro

• Udržet daně na současné úrovni, ale ještě lépe jejich snižování, které musí jít ruku v ruce se zeštihlováním státu

Moje názory najdete též na adrese https://zalom.blog.idnes.cz Zajímá vás více?

Ozvěte se mi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Díky za pozornost

Mgr. Luboš Zálom

Facebook komentáře

Nejčtenější