Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Luboš Zálom: Otočme kormidlem od socialismu zpět ke svobodě!

Vážený pravicový voliči!

Jmenuji se Luboš Zálom a kandiduji v těchto volbách na druhém místě středočeské kandidátky pravicové formace Trikolora Svobodní Soukromníci. Jsem též zastupitelem v městě Beroun a také dlouholetý člen strany Svobodných, toho času místopředseda strany. S čím jdu do těchto voleb? Jsem zastánce svobody jednotlivce, hodnot čistého laissez faire kapitalismu, zastánce objektivismu, filozofie Ayn Randové.

  • lubos-zalom-otocme-kormidlem-od-socialismu-zpet-ke-svobode

To vcelku jasně vymezuje, čeho chci dosáhnout. Zažíváme bezprecedentní okleštění naší svobody. Poslední rok a půl jako by nás vrátil do dob, které já osobně pamatuji jen mlhavě, a jiní je vůbec zažít nestihli. Pohrdání svobodou a právy, naprostá byrokratická a politická zvůle, reálná absence skutečné opozice, to definuje politiku našeho státu v době tzv. koronavirové epidemie.

A na morálně i politicky podlomenou veřejnost se dále valí další pohroma, zelená politika, green deal, touha po bezuhlíkové antiekonomice, kterou nelze opět prosadit jinak než dalším pošlapáváním svobody jednotlivce a socialistickým centrálním plánováním. Moje témata v těchto volbách jsou tedy jasná: pokusit se otočit kormidlem zpět, vzít si zpátky svobodu, o kterou jsme přišli za poslední rok a půl, a uchránit nás před ničivou zelenou politikou. Zejména s tím chci usednout v poslanecké sněmovně.

• Dosáhnout zrušení iracionálního pandemického zákona

• Odmítnout jakékoliv další plošné restrikce a lockdowny i za pomoci podpory masivní občanské neposlušnosti

• Dosáhnout prošetření kovidových zakázek i legality postupu vládních politiků během nouzových stavů; každé zneužití politické moci musí být potrestáno

• Přispět k tomu, aby naše republika odmítla green deal a cestu k bezuhlíkové anti-ekonomice. Argumenty o šílenosti zelené politiky jsou jasné a pádné (Lomborg, Kutílek, Singer...)

• Omezit nebo zcela eliminovat vliv environmentalistické propagandy na školství

• Přispět k udržení racionálního přístupu k dotěžení našich zásob uhlí

• Dosáhnout výjimky z povinnosti naší země přijmout euro

• Udržet daně na současné úrovni, ale ještě lépe jejich snižování, které musí jít ruku v ruce se zeštihlováním státu

Moje názory najdete též na adrese https://zalom.blog.idnes.cz Zajímá vás více?

Ozvěte se mi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Díky za pozornost

Mgr. Luboš Zálom

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře