Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Karel Janko: Společné prohlášení a výzva národních socialistů

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • paroubek_janko
My, národní socialisté, ať již členové České strany národně sociální, případně členové seskupení kolem právoplatného předsedy ČSNS 2005 odmítáme zneužívání pojmu národní socialista ze strany nomenklaturního aparátčíka a zkrachovalého předsedy české sociální demokracie, který po svém neslavném vítězství a vypuzení z ČSSD začal účelově zneužívat pojmu a názvu národní socialismus.  Jiří Paroubek je hanbou české politiky a zaslouží si politický důchod. Navazujeme na předvolební iniciativy, které vyzývaly Jiřího Paroubka k odchodu z čela ČSSD a přicházíme s výzvou, aby pan Jiří Paroubek definitivně odešel z české politiky a užíval si zdrojů příjmů, ze kterých nakupuje nemovitosti a vozí se auty, o kterých prohlašuje, že mu je někdo půjčuje.

Pan Jiří Paroubek by měl konečně pochopit, že konfrontační styl a podivné šmelení s českou politikou vyvolávají odpor a nikdy mu neposlouží k získání 5 % hlasů ve volbách do Poslanecké sněmovny, jak se mylně domnívá.

Jsme si proto jisti, že po řádných volbách v roce 2014 bude pan Jiří Paroubek chodit kanály a ti, kteří ho dnes podporují se opět vrátí do svých původních stran. Požadujeme jeho odchod již dnes ne proto, abychom neumožnili jeho historické znemožnění jako neúspěšného mimoparlamentního politika, ale proto, abychom před nemorálním Paroubkem chránili především národní socialismus coby nefašistickou národoveckou ideologii, která nikdy neměla nic společného ani s falešným vlastenčením, ani s levicí nalevo od sociální demokracie, jak se nám snaží pan Paroubek již tři měsíce namluvit.

Pane Paroubku odejděte dobrovolně, dokud si ještě nikdo nevšiml vašich zajímavých zdrojů financí, dokud nikdo nezačal pátrat, proč jezdíte do Vídně a Monaka, kde sídlí řada bankovních domů. Zatím jde o spekulace, ale jako lidé, kteří nemají takové nebeské příjmy a tudíž nevydíratelní takovými jako jste Vy jsme připraveni po Vašich podivných příjmech pátrat.

Zároveň ohlašujeme na sobotu 26. listopadu 2011 před Obecní dům petiční akci za odchod Jiřího Paroubka z české politiky, která se uskuteční od 9:00 a jejímž cílem je upozornit a získat na naši stranu co nejvíce delegátů prvního sjezdu politické strany Národní socialisté – Levice 21. století, která si přivlastňuje historii tradiční národněsociální strany.

Za ČSNS2005

Ing. Karel Janko, předseda

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře