Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je jednou z 5 stran, které se podařilo postavit samostatné kandidátky ve všech 13 volebních krajích, z celkového počtu 85 stran, hnutí a koalic

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je jednou z 5 stran, které se podařilo ve volbách do krajských zastupitelstev postavit samostatné kandidátky ve všech 13 volebních krajích, z celkového počtu 85 stran, hnutí a koalic. Strana se tedy zúčastní voleb ve všech 13 krajích: Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezký.

  • dsz-za-prava-zvirat-je-jednou-z-5-stran-ktere-se-podarilo-postavit-samostatne-kandidatky-ve-vsech-13-volebnich-krajich-z-celkoveho-poctu-85-stran-hnuti-a-koalic
 

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT zastupuje na kandidátkách v krajských volbách nejvíce žen ze všech 85 stran, hnutí a koalic - 84%. V senátních volbách je zastoupení žen 100%.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT dosáhla podle průzkumu agentur Kantar CZ a Data Collect, který si zadala Česká televize, ve 5 krajích 6% a v dalších 5 krajích 5% volebního potenciálu. Průzkum probíhal od 10. srpna do 3. září 2020.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je jedinou kandidující stranou, která jde do krajských i senátních voleb prioritně bojovat za ochranu a práva zvířat, za jejich lepší podmínky v chovech a za dobré zacházení s nimi. Současně i za ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT konstatuje, ža kandidátkách je uvedeno 90 % ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 10 % členů strany DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listiny ze svých členů, příznivců a z dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují ochraně a záchraně zvířat nebo se pohybují v oblasti pomoci zvířatům.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je 20. registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je 20. zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

ŘV DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

V Domažlicích 29. 9. 2020

www.dsz321.webnode.cz/…ic/

Facebook komentáře