Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dokonáno jest! Výzva ANS k odstoupení od podpisu pod Fond obnovy EUa k okamžitému vystoupení z EU.

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Jestli ještě někdo neví, kdo je předseda vládyČeské republiky, Andrej Babiš a j aké je jeho politické zadání, tak je nám ho upřímně líto. Celá komedie kolem mimořádnéhosummitu EU, který se konal od pátku, dne 17. července do úterka 21. července 2020 skončila. Předem dohodnutý výsledek - zabalený do pozlátka šou amerického střihu– naši zemi definitivně zařadil do role kolonie!

  • dokonano-jest-vyzva-ans-k-odstoupeni-od-podpisu-pod-fond-obnovy-eua-k-okamzitemu-vystoupeni-z-eu

 

Vedle slíbených stovek miliard EU pro vybrané skupiny( rozuměj skupiny, které podporují tento politický směr ) jsme se zavázali pro společné ručení zadluhy unijních států, přijmutí eura, k založení centrální banky EU a ke společným daním!

S tímto postojem Aliance národních sil zásadně nesouhlasí a vyzývá po litickou representaci, aby odstoupila!V láda i parlament se zachovaly vlastizrádně. Vlastizrada je trestný čin podle § 309 Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb., který spáchá ten občan ČR, který ve spojení s cizí mocí (každý stát mimo Českou republiku) spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310). Zároveň se obracíme na opozici a občany, aby zabránili zničení suverenity našeho národního státu. Trváme na odstoupení naší země od podpisu Fondu obnovy, trváme na OKAMŽITÉM VYSTOUPENÍ Z EU!

Již v současné době – dle slov premiéra Babiše - z EU dostáváme 809 miliard, na dividendáchodcházípryč 3 227 miliard. Naše příspěvky do rozpočtu EU v letech 2021 až 2027 vzrostou minimálně o 40%. Ze současného 1% hrubého národního důchodu budeme posílat do Bruselu 1,4% HND. ČRbudetedy v následujících sedmiletech i nadáleplatitdo rozpočtu EUmnohem vícenež z něj dostane zpět ve formě dotací. Češi sesvýmičtvrtinovými platy vporovnánís Německem zůstanouopětčistými plátci do rozpočtu EU.

V Praze dne 21. 7. 2020

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

Andrej Babiš: z EU máme 809 miliard, na dividendách pryč 3 227 miliard Kč.

 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-Z-EU-mame-809-miliard-na-dividendach-pryc-3-227-miliard-Odpocitejte-nam-to-Skandalni-navrh-Macrona-Zde-jsou-fakta-625807

Výzva ANSvládě, aby za ČR nepodepisovala Fond obnovy EU ze dne17. 6. 2020.

 

Facebook komentáře