Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Codex Alimentarius

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Vážení čtenáři, nedávno jsem zde dala na vědomí, že nám chce EU zakázat byliny. Nyní, abychom to neměli tak jednoduché, přidala nám ještě větší hrozbu a to přímo co se týče potravin.

  • codex-alimentarius

Kodex je primárním a bezpodmínečným nástrojem k výrobě nemocí a zisků pro BIG-PHARMU a další oblasti, které se týkají našeho každodenního života.

Nestačí, že na nás stříkají chemikálie, bakterie a viry. Také nechtějí, abychom měli vitamíny a minerály – ozařují tyto potraviny a přidávají do jídla další chemii.

Kodex Alimentarius zachází s živinami jako s jedy, což je doslova šílené. Nemá nic společného s ochranou spotřebitele. Nic. Kodex je o ekonomických ambicích multi-národních korporací, zejména ve farmaceutickém průmyslu.

Vzhledem k tomu, že pavěda použije hodnocení rizik (toxikologii) k posouzení údajně toxických živin, je konstruována falešná víra říkající že „výživové doplňky jsou nebezpečné pro lidské zdraví". Pouze úmyslně neefektivní, velmi nízké dávky budou legální, bez nebo s předpisem, na seznamu VMG. Pokud nezačne dost lidí něco dělat, tak můžeme očekávat a sledovat výrobce potravinových doplňků a obchody se zdravou výživou jak odchází ze svých obchodů. Jediný hráč který zůstává je Big Pharma (Velká farmacie).

Vitamíny s terapeutickou funkcí, minerální látky a aminokyseliny budou vyřazeny z trhu (ačkoliv několik doplňků s nízkou dávkou bude Kodexem povoleno, jako symbolické opatření, aby se zabránilo podezření o jejich postranních motivech).

Odborníci na přírodní zdraví ztratí nástroje pro jejich řemeslo (doplňky výživy) a uvědomělí zdraví lidé si nebudou moci vybrat přírodní zdravou možnost pro zlepšení zdraví a léčba onemocnění.

Zde vám předkládám 2 videa, která vám řeknou na rozdíl od našich „milých" médií" pravdu.

A jak to probíhá u nás v ČR? V odkaze se dostanete na stránky, ve kterých se dočtete o legislativě, která již byla vytvořena v tomto roku 2013 a platnost tohoto vražedného programu má být uskutečněna v r. 2014. Také se dočtete o GMO a jak začínají vyučovat potravinářské podnikatele, jak je to vše v pořádku a zdraví prospěšné.

Já to cítím tak, že naše vláda není nic jiného jak vlastizrádce, který leze do zadku EU. A nejvíc mě mrzí, že zrovna prezident Zeman je toho součástí.

Nezbývá nám nic jiného, jak jít do sebe a opravdu si začít pomáhat proti teroru našich vlastních politiků, abychom dokázali pochopit jeden druhého a jít za společným cílem, kterým je lepší život a svoboda pro naše děti.

http://eagri.cz/public/web/mze/potraviny/codex-alimentarius/

Facebook komentáře

Nejčtenější