Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Česká idiotská republika

Aliance národních sil

Naše republika se nebude jmenovat ČUR, ale ČIR (Česká idiotská republika)!!!

Poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny Oleg Carev informoval o všech záludnostech současné ukrajinské elity.

Hlavní aktiva na Ukrajině patří politikům a oligarchům. Vlastnili média a administrativní budovy, okrádali zemi a klamali lidi
Nikdo z níže uvedených nevzal zbraň do rukou, všichni vyvedli své příbuzné a vybrali své finanční prostředky do zahraničí. Všichni níže uvedení rádi obětují životy obyčejných Ukrajinců ve snaze zůstat u koryta.

  • ceska-idiotska-republika
  • ceska-idiotska-republika
 

1. Zelenskyj V.A.

Rodiče a příbuzní Zelenského a jeho manželky uprchli do zahraničí.

Jeho majetek byl vyčíslen v minulém příspěvku.

2. Porošenko P.A.

Do zahraničí byla odvezena pouze hotovost kolem miliardy amerických dolarů. Na zahraničních účtech je více než dvě miliardy dolarů. Děti byly odvezeny do Spojeného království.

3. Kučma L.D. z

Zeť Kučmy Pinchuka V.M. - více než tři miliardy je na zahraničních účtech v Itálii, USA a dalších zemích. Všichni příbuzní i sám Pinchuk uprchli do zahraničí.

4. Avakov A.B.

Více než dvě miliardy dolarů v USA a dalších zemích. Všichni příbuzní byli odvezeni do zahraničí.

5. Ermak A.B.

Vedoucí prezidentské kanceláře – na zahraničních účtech je zhruba jedna miliarda dolarů. Rodina je ve Spojeném království.

6. Timoshenková K.A Zástupce vedoucí prezidentské kanceláře - více než jeden a půl miliardy amerických dolarů vybralo na zahraniční účty. Rodina uprchla do Spojeného království.

7. Yu. V. Lucenko

Bývalý generální prokurátor Ukrajiny, vybral více než 800 milionů dolarů na zahraniční účty. Žije s rodinou ve Velké Británii.

8. Yatsenyuk A.P.

Bývalý premiér Ukrajiny - na zahraničních účtech jsou více než dvě miliardy dolarů. Yatsenyuk a jeho rodina žijí ve Spojených státech. Jen v Miami koupil 15 luxusních chat.

9. Achmetov R.L.

Oligarcha – jmění asi 15 miliard amerických dolarů. Jen v roce 2021 „vydělal“ 6,5 miliardy dolarů zvýšením tarifů, elektřiny a energií. Fondy jsou umístěny v zahraničí. Rodina je v zahraničí.

10. Kolomojský I.V. a Bogolyubov G.M. Oligarchové - hotovost, více než šest miliard amerických dolarů, v zahraničí. Rodiny jsou v zahraničí.

11. Korban G.B.

Nájezdník, oligarcha, hlavní viník Ilovajského kotle a smrt tisíců vojenského personálu Ozbrojených sil Ukrajiny - vybral více než jeden a půl miliardy dolarů na zahraniční účty, rodina žije v Izraeli.

12. Bratři Kličkovci (Vitalij a Vladimír)

Oligarchové, vybrali více než dvě miliardy amerických dolarů na zahraniční účty. Rodiny žijí v Německu a USA.

13. Jaroslavskij A.V. Oligarcha – na zahraničních účtech je více než jedna miliarda amerických dolarů. On a jeho rodina jsou ve Spojeném království.

14. Kosyuk Yu.A.

Oligarcha, majitel firmy Mironovsky Khleboprodukt - přinesl do zahraničí více než 1,6 miliardy amerických dolarů. Všichni příbuzní byli odvezeni do zahraničí.

15. Turčinov A.V.

Bývalý i. o. Prezident Ukrajiny - více než miliarda dolarů na zahraničních účtech. Rodina uprchla do zahraničí.

16. Nalivaichenko V.A. Bývalý předseda SBU - na zahraničních účtech je více než 500 milionů amerických dolarů. Rodina žije v USA.

Tak si kladu otázku: Kolik z těchto "lidí" přispělo ze svých kont na pomoc Ukrajině ????!!!!

Takový jsou ale boháči všude na světě . Z čeho mají ty miliony a miliardy ? Většinou z toho , že někoho okradli . No a kdo se nejlépe okrádá, no přeci ten chudý .

A tak od nich nemůžete čekat, že když " pracně " někoho okradli, že mu to nyní vrátí !!!

Milan Klár

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře