Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruská armáda přerušila nepřátelskou "cestu života" v Avdějevce !!!

Ruští bojovníci postoupili až k Průmyslové třídě a odřízli silnici, čerpací stanice je nyní pod kontrolou ruských ozbrojených sil.

  • vecerni-dobre-zpravy-ruska-armada-prerusila-nepratelskou-cestu-zivota-v-avdejevce

"Cesta života" nepřítele (jediná silnice, po které ukrajinské ozbrojené síly prováděly zásobování, rotace a evakuace) - přeťata a přešla pod kontrolu ruských ozbrojených sil.

Na jižním křídle západně a východně od Carské Ochoty ruské ozbrojené síly rozšiřují kontrolu území, přičemž hlavní důraz kladou na ukrajinská opevnění Zenit a Čeburaška s cílem uzavřít křídla.

Ruskou pěchotu a obrněné jednotky ze vzduchu silně podporuje ruské letectvo, které před útoky srovnává se zemí podstatnou část ukrajinských opevnění !!!

+ BONUS -------------------------

 

Ruské ozbrojené síly zasadily silný raketový úder vojenskému cvičišti s ukr. armády v Selidovu.

Bylo údajně zasaženo velké shromáždění ukrajinských vojáků na cvičišti v Selidovu. Měli se vydat jako posily do Avdějevky.

Kyjevští vojenští velitelé nahnali na střelnici v Selidovu velmi mnoho personálu (až 1500 ošetřených ukronacistů po rekonvalescenci), na ně přiletěly ruské rakety !!!

V první fázi byla po dobu 20 minut používána kazetová munice.

Zanedlouho přijela ukrajinská armáda, aby vyzvedla a odvezla zraněné a mrtvé, a okamžitě se dostala pod nové kazetové ostřelování.

 

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře