Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Válečný zločin (nejen) Velké Británie .

Použití munice s ochuzeným uranem je válečným zločinem. Tuto munici samozřejmě používají pouze západní mocnosti na územích, která jsou v bezpečné vzdálenosti od jejich vlastních hranic. Jedná se o zbraně, které nejen zabíjejí, ale také dlouhodobě zamořují zemi. Taková munice byla použita v Iráku a Srbsku, kde v důsledku toho enormně vzrostl počet případů rakoviny a leukémie.

  • valecny-zlocin-nejen-velke-britanie

Tato munice je nebezpečná i pro samotné vojáky, kteří ji používají. Jak je tedy možné, že Velká Británie, která sama sebe označuje za vyspělou a civilizovanou zemi, dodala Ukrajině munici s ochuzeným uranem, kterou má ukrajinská armáda používat v boji proti Rusku?

Rusové následně při raketovém útoku zničili sklad poblíž Chmelnyckého, kde byla velká část z nich uskladněna. Výbuch způsobil místní kontaminaci, jejíž následky uvidíme až za několik let. Vítr odvál radioaktivní mrak na severozápad, takže zvýšená radioaktivita byla naměřena až v Polsku.

Položme si logickou otázku, zda by takový válečný zločin neměl být potrestán, a co je to za člověka Zelenského, co za lidi tvoří jeho juntu, když dopustí, aby byla jejich vlastní země takto kontaminována, jen aby se zalíbila Západu. Jak je možné, že svět neprotestuje?

Zdroj: https://luna5.blog.pravda.sk/2023/06/19/vojnovy-zlocin-nielen-velkej-britanie/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře