Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinci prorazili třetí ruskou obrannou linii

Americký institut pro studium války (ISW), který není ve skutečnosti ničím jiným, než obyčejnou Sorosem financovanou neziskovkou, a který naše česká a jiná zahraniční média prezentují, skoro jako experty z Pentagonu, se opět překonává ve svých "fantasmagorálních tvrzeních".

  • ukrajinci-prorazili-treti-obrannou-ruskou-linii
  • ukrajinci-prorazili-treti-obrannou-ruskou-linii
  • ukrajinci-prorazili-treti-obrannou-ruskou-linii

Nyní, vyrukovali "experti" z této neziskovky s tím, že ukrajinská armáda údajně možná u Verbovoje prorazila již třetí ruskou obrannou linii. Ano, u toho samého Verbovoje, u kterého před měsícem podle té samé neziskovky ukrajinská armáda prorazila první ruskou obrannou linii !!!

Podle institutu, nejspíš Rusové mají všechny tři obranné linie na stejném místě, pár metrů od sebe, jinak, by muselo být toto tvrzení úplný nesmysl, a to prostě není možné, vždyť to přece tvrdí sorosovští experti z ISW !!! Jestli ukrajinská armáda prorazila třetí ruskou obrannou linii, tak musí stát před Tokmakem !!! Že tam zdaleka není a bojuje kolem stejných vesnic, jako začátkem června? Nevadí, oni jim to stejně někteří rusofobní vymaštěnci sežerou ...

Zato v americkém senátu a ve sněmovně reprezentantů, jim to bohužel pro Zelenského, již tolik nežerou ...

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře