Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Šokující zpráva ústředí NATO! Rusko je neporazitelné!?

Naprosto šokující včerejší zpráva ústředí NATO! Ruské tanky nelze zničit ze vzdálenosti přes 1400m! Rusko úplně prolomilo šifrovanou komunikaci ukrajinské armády uskutečňovanou systémem USA! Rusko je neporazitelné!?

Nejvýznamnější vojenský Think-tank, (mozkové centrum), zemí NATO, britský institut RUSI, vydal 19. května 2023 šokující analýzu nejnovějších letošních ruských vojenských schopností, které byly zaznamenány na ukrajinském bojišti. Institut RUSI oznámil, že ruská armáda se letos značně zlepšila ve všech oblastech, a oproti roku 2022 dosáhla nové kvalitativní úrovně. 

  • sokujici-zprava-ustredi-nato-rusko-je-neporazitelne
  1. Ruská armáda provedla modernizaci takřka všech do bojů nasazených tanků, a tyto modernizované tanky nyní takřka nelze zničit ani západními protitankovými raketami ze vzdálenosti větší než 1400m!  Ruská modernizace tanků spočívá v tepelné kamufláži tanků, která zabraňuje jejich odhalení na velké vzdálenosti, a neumožňuje na ně navádět rakety! Navíc Rusko změnilo používání tanků na bojišti. Místo toho, aby ruské tanky útočily v houfech, pohybují se nyní skrytě po malých skupinkách 1 až 2 km za frontovou linií, a odtud vedou zničující a přesnou palbu na předem zjištěné ukrajinské cíle, a po jejich zničení zmizí do úkrytů. Výsledkem této taktiky je praktická nemožnost ruské tanky ničit, kdežto naopak ruské tanky decimují ukrajinská obrněná vozidla a pěchotu. 
  2. Ruská radiotechnická vojska prolomila taktickou šifrovanou komunikaci ukrajinské armády v reálném čase uskutečňovanou pomocí amerických přístrojů Motorola. Díky tomu mají nyní Rusové přesný přehled o ukrajinských bojových plánech a záměrech. Naopak ruská vyšší velitelství začala používat utajenou komunikaci, se kterou si ani NATO neví rady! 
  3. Ruská protidronová obrana likviduje měsíčně přes 10 000 ukrajinských dronů, a to zejména pomocí radioelektronických zbraní! Spotřeba ukrajinských dronů je tak obrovská a jejich výsledky mizivé! Na každých 10 km fronty připadá nejméně jeden ruský radiotechnický rušící prostředek. 
  4. Ruská protivzdušná obrana nyní eliminuje značnou část ukrajinských útoků pomocí raketových systémů HIMARS, takže se Ukrajině už nedaří ničit ruská velitelství a sklady jako loni! Navíc je Rusové začali důkladně maskovat a opevňovat, takže ani případný zásah už nemá takový efekt jako loni.
  5. Naopak ruské raketové útoky z různých mobilních odpalovacích zařízení nabraly na intenzitě a přesnosti. Ruský průzkum ukrajinských cílů se značně zlepšil, a díky šifrované komunikaci v reálném čase nyní už ruští velitelé praporů přímo řídí palbu těchto ruských raketometů a raket. 
  6. Ruská ženijní vojska celý prostor bojiště důkladně zaminovala a opevnila. Prolomení ruské obrany bude velmi náročné.
  7. Ruské dělostřelectvo se stejně jako tanky a obrněná vozidla přizpůsobilo situaci na bojišti, a nyní velmi často mění ihned po odpálení salvy své postavení.

Shrnuto: Institut RUSI sice napsal, že Rusové mají nízkou morálku, ale celkový závěr jeho studie je jasný – ruská armáda jasně dominuje bojišti, a oproti loňsku se značně zlepšila. To je přesný opak toho, co různí vojenští analytici nyní píší o ukrajinské armádě – ta ztratila své loňské schopnosti, protože její nejlepší profesionální jednotky a poddůstojníci byli zdecimováni ve zbytečných útocích nařizovaných z politických důvodů kyjevským doupětem!

Zdá se tak, že Putinova strategie nechat vojáky bojovat podle svého se opět osvědčila, kdežto hitlerovské přímé zasahování vůdce do průběhu vojenských operací opět selhalo. 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře