Petra Pavla obdivujem. Bol, je a vždy zostane dobrým komunistom. Je to zásadový človek, ktorý svoje presvedčenie spečatil aj svatbou z politicky rovnobežnou pani - súdružkou. Jeho sila je v monológu. Nikdy ale nepochopím, ako si mohol ten starý, vzdelaný, historický, múdry a šikovný národ v strede Európy, zahalený havlovskou hmlou sna o slobode, antikomunizme a demokracii zvoliť za prezidenta komunistu. Ako ich ten hmkajúci pán-súdruh presvedčil, že je tou správnou voľbou. Je to doslova galaktický paradox a záhada.
Komentáře
spečatil aj svatbou z politicky rovnobežnou pani - súdružkou. Jeho sila je v monológu.
Nikdy ale nepochopím, ako si mohol ten starý, vzdelaný, historický, múdry a šikovný národ v strede Európy,
zahalený havlovskou hmlou sna o slobode, antikomunizme a demokracii zvoliť za prezidenta komunistu.
Ako ich ten hmkajúci pán-súdruh presvedčil, že je tou správnou voľbou. Je to doslova galaktický paradox a záhada.