Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Martin Koller - Niger - Taiwan - Ukrajina pohledem předního vojenského analytika a další informace.

Ačkoliv to v mainstreamových mediích vypadá, že je okurková sezóna v plném proudu a na hlavních stránkách novin vídáme hlavně články o tom, jak nešlápnout v moři na ježka, jak si upravit příčky v rodinném domě a kam na cyklo-toulky českou krajinou, západní média řeší daleko důležitější věci.

Bezpečnostní situace se začíná měnit na Africkém kontinentu. Rozbuškou byl puč a svržení Mohamada Bazouma z čela Nigeru. Tato loutka dosazená západem přišla o moc a s ním přišla hlavně Francie o laciný uran a další komodity. Niger je příkladem další kolonie, o kterou Francie po Mali přišla. Mali a Burkina Faso se za Niger postavily a tichou podporu daly Nigeru i další africké země.

Čína pořádá námořní cvičení a USA mají obavu, že si vezme zpět Taiwan. Proto jedná americký kongres o penězích na vyzbrojení Taiwanu a zdá se že západ nebude vědět, kde dříve hasit. Jedná se o zcela nesouvisející události, nebo je to taktika spojenců BRICS, jak vysílit USA?

Martin Koller poskytl pro Paralelně svůj analytický pohled na současnou geopolitickou situaci, ale i na situaci v naší kotlině. Ta je zmítána politickými ambicemi současných i minulých politiků ať těch parlamentních ta mimoparlamentních opozičních stran,.

Co máme konkrétně dělat, abychom se zbavili zaprodaných a zkorumpovaných "slouhů cizáků" a konečně mohli změnit systém? Poslechněte si celý rozhovor.

  • martin-koller-niger-taiwan-ukrajina-pohledem-predniho-vojenskeho-analytika-a-dalsi-informace

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře