Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Situace ve světě je čím dál hrozivější a nebezpečnější.

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Milan Čechák

Migrace, imigrace, snahy o ovládnutí celého lidstva majetnou skupinou bláznů, likvidace národů a kultur - to je to, o čem se může dovědět a o čem přemýšlí pouze hloubavý člověk. Jedinec, který v životě nezahálel, naučil se pár řečí a hlavně to, že pokud mu síly stačí, tak přemýšlí.

  • situace-ve-svete-je-cim-dal-hrozivejsi-a-nebezpecnejsi

Celý systém a snaha o ovládnutí lidí se vyvíjel na postupném a cílevědomém oblbování lidí až do té míry, kdy je jedinec donucen myslet tak, jakým směrem bylo toto oblbování postupně namířeno. Kdysi dávno tuto ideologii nasměrování patřičným směrem prováděli kouzelníci a šamani, postupně církve (a to jakékoliv) a pak obrozenci ve snaze nám vnutit toužebný lepší svět a dobro.

Na systému rozhoupat se a být donucen pro toto dobro změnit vlastní názor a podlehnout názoru jiných, bylo napsáno mnoho literatury a mnoho tlustých skript. Značná část instrukcí, které z důvodu možného prozření a pochopení veřejností jsou raději uchovávány v tajnosti. Nějaký, zřejmě rozumný, politik prohlásil: "Když chceš ovládnout lidi - musíš ovládnout zdroje potravin. Když chceš ovládnout národy - musíš ovládnout ropu a suroviny. Když chceš ovládnout celé lidstvo - musíš ovládnout média."


Je to žertovné, když si uvědomíte, že se politické změny vlasně dělaly podle stejného scénáře a jak je vidět, není potřeba nic zvláštního vymýšlet. 

Rok 1989 a nadšení - budeme moci jezdit do zahraničí bez výjezdní doložky, každý, kdo se bude snažit bude milionářem, je domokracie - zpívá zase Matuška, rozdělí mezi všechny naše obyvatele peníze za naše hospodářství a blablabla. Nic nepěstujme, nic nechovelme. Vždyť v supermarketech je všechno skoro zadarmo.

Irák - nám přece žádné chemické a jaderné zbraně nebudete zamlčovat. Vždyť na křídlech bombardérů západních velmocí přilétá demokracie! Žádné zmiňované zbraně jsme nenašli? Nevadí - tak máte aspoň tu demokracii.

Sýrie - země blahobitu, kultury, snášenlivosti obyvatel, vzdělanosti. Jen ta demokracie tam scházela. A tak ji naši přátelé zpoza moře a oblastí, kde zapadá slunko, tu demokracii přivezli. Že je teď z celé Sýrie jen hromada rozvalin, hlad, bída, zoufalství a beznaděj? Nevadí. Ale snad uź je tam ta demokracie.

Lýbie - ale strejdo Kadáfí, přece nechceš obchodovat se svou vlastní měnou? To ti ty naše zelené nevoní? Tak bác přes mordu!

Ukrajina - hrozíme Rusku, vychováváme novou mladou hnědou benderovu mládeš i za cenu toho, že rozprodáme vše, co ještě na Ukrajině zbylo.

Pozor, nekončíme! Proč si honit tričko někde v Sýrii a skrytě přeprodávat jejich ropu? Konečně přišli na to, že daleko blíž je to do Venezuely. A aby se to nepletlo, uděláme to stejně, nebo obdobně jako v Panamě!! Nebo na Filipínách! A nebo ve Vietnamu?

Tak přátelé - jen takové večerní zamyšlení a postesknutí si. Ještě bychom se měli zamyslit nad tím, co na nás chystají doma s přípravou novely o branné povinnosti!

Milan Čechák

Facebook komentáře