Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jako muslim jsem šokován postojem liberálů a levičáků

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Je to strach z násilí, mučení a smrti z rukou muslimských extremistů, který všechny udržuje ve stavu zoufalého podrobení.

Pokud jsou liberálové zastánci svobody slova, proč jsou slepí k islamistickým vládám, jako je ta v Íránu, které popravují lidi za vyjádření názoru?

Proč nenechají lidi na Západě vyjádřit jejich mínění, aniž by je napadali dokonce ještě před tím, než si jejich názor vyslechnou? Stejně jako autokraté, před kterými jsem uprchl, zjevně nechtějí, aby někdo jejich jednoduchý binární pohled na svět ohrožoval logikou či fakty.

Protože islám zakazuje bezdůvodně útočit s výjimkou obrany proroka či samotného islámu, musí muslimští extremisté útoky vůči sobě neustále vyhledávat či dokonce vytvářet jejich zdání, aby sami vypadali jako oběti.

Krátký vzkaz liberálům může vypadat asi takto: Drazí liberálové, pokud skutečně stojíte za hodnotami jako mír, sociální spravedlnost, volnost a svoboda, tak váš omlouvačný pohled na radikální islám je v naprostém protikladu ke všem těmto hodnotám. Váš pohled dokonce ztěžuje snahu mnoha muslimů o mírovou reformu islámu a zlepšení právě těchto hodnot.

  • jako-muslim-jsem-sokovan-postojem-liberalu-a-levicaku

Facebook komentáře

Nejčtenější