Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

DEMOKRACIE ANEB BEZMOCNOST PODDANÝCH

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Demokracie hlásá svobodu ale pro koho? Podívejme se na onu demokracii blíž. Demokracie vznikla ve starém Řecku. Již tento fakt, že někdo chce provozovat to co v překladu znamená " vláda lidu" a vlastní otroky je poněkud zavádějící. Ale ani na druhý pohled to vlastně nemá s vládou lidu nic společného. Volební právo totiž mohli získat pouze svobodní muži, kteří měli status městkého občana. Což v praxi znamena, že nemohlo jít o vládu lidu ale šlo o vládu jisté skupiny lidí...Demokracie samozřejmě prošla spoustou změn ale spíš k horšímu než k lepšímu. Asi nejblíže k svobodnému rozhodování má přímá demokracie, naopak největším paskvilem demokracie je tzv. parlamentní demokracie. Ta totiž umožňuje koalice, které vlastně popírají demokracii jako takovou. Nejlepším příkladem je v poslední době fakt, že se do vlády dostala strana KDU která měla procenta sotva aby se dostala do palramentu. Jak je možné že ve vládě sedí strana kterou volilo pár lidí? Tato strana pak umožňuje vládu lidem, kteří také neměli dostatek mandátů aby mohli vládnout. Takže tady není o demokracii vůbec řeč.

  • demokracie-aneb-bezmocnost-poddanych

Demokracie je vlastně způsob novodobého otrokářství. Umožňuje totiž lidem , kterým se nechce pracovat, ale přesto chtějí být bohatí, vykořisťovat pracující lidi. A nemusím podotýkat , že v České republice je to až nechutné co si vláda dovolí vůči občanům, kteří ji svojí prací živí. Zajímavé na parlamentní demokracii také je, že v podstatě vláda , která pracuje proti vlastnímu národu, není odvolatelná. Jak mohou o důvěře vládě hlasovat sami členové vlády? Tento model je postaven na hlavu. Jestliže se vláda dostlala k moci díky souhrnnému počtu mandátů jak o jejím bytí může rozhodovat právě onen počet mandátů? Jiným slovem, pokud budou zlodějíčci držet při sobě ... a kdo by za ty peníze nedržel ... jsou v podstatě neodvolatelní.

A proč má demokracie tak dlouhé trvání? No je to jednoduché, podstatou demokracie je rozdělit lid na několik skupin, tudíž se vyvarovat povstání lidí. Ti co nemakají a mají se dobře, jistě nechtějí nic měnit. A to že žijí z práce jiných jim jaksi nevadí. Proč taky, vždyť být bohatý a nic nedělat je přeci příjemné.

Pak je tady skupina lidí , kteří sice pracují, ale jejich inteligence není dost vysoká na to, aby pochopili , že to v čem žijí není svoboda. Já osobně jsem potkal spoustu lidí co pořád dokola opakovali ..." ale máme svobodu" ... jiný argument na podporu demokracie neměli. A na veškeré argumenty proti tomuto systému odpovídali pořád stejně ... ale mám svobodu. Tito lidé neznají zákony a neví, že svoboda to rozhodně není.

Příkladem podlosti tohoto systému je hlavně dnešní doba. Lidem se nelíbí co se děje, nesouhlasí s politikou této vlády a nezmůžou proti tomu nic. Řada z nich se domnívá, že o volbách to té zrádné bandě spočítá. Jenže jsou na velkém omylu. Opět zafunguje proradnost demokracie a ti co se mají dobře budou stále volit ty svoje mecenáše, kteří je ve vykořisťování podporují. Dále pak mají voliče s nízkou inteligencí, kterým stačí přidat par korun měsíčně a hlasy jsou doma. No a zbytek voličů se rozdělí do několika stran a výsledek je jediný, malé strany se nedostanou do parlamentu, tudíž nic nezmění, a pokud se jich tam pár dostane, nikoho neohrozí, protože páni z velkých stran udělají koalici s dalšíma vyžírkama a je vymalováno.

Takže když to shrneme, demokracie je vláda vyvolených, kteří se dorvali k moci a nikdy se jí nepustí. Je jim úplně jedno jestli lidi chcípaj hlady. Hlavně, že vyvolení si žijou jako v bavlnce a nacpávaj si konta penězma. Jak správně řekl pan Ringo Čech: "Jediná možnost jak tuhle bandu sesadit je revoluce ... krvavá revoluce." A bohužel má pravdu. Demokratické volby nic nezmění, to by si měli lidé uvědomit, dřív než bude pozdě. Ono už vlastně pozdě je, ale ještě by se možná dalo zabránit zničení naší republiky hordama muslimů, kteří chtějí převzít vládu nad světem. A demokratický režim je v tom neskutečně podporuje. Ano ta demokratická vláda, která ničí svoje vlastní občany ve svůj prospěch, která se ohání lidským právem, které ale uplatňuje pouze na cizince a úchyláky , zatím co vlastní lid jde pomalu ale jistě ke dnu.

Závěrem je nutno dodat, že demokratický systém zneužívá strachu a hlouposti lidí, kteří nechápou, že jim takto vládne menšina, kterou by mohli kdykoliv zašlapat do země. Jenže si je tento system pojistil a uvázal na řetěz tím, že mají strach o práci a o to z čeho budou žít, protože tohle jim může demokracie kdykoliv sebrat. Bohužel se tento pud sebezáchovy projevuje pouze v přímém ohrožení a lidem nedochází, že ohrožení je daleko větší a až bude přímé, jako to o práci, už ho nikdo nezastaví.

Author: Henrich Strobl 

zdroj: http://dolezite.sk/DEMOKRACIE-ANEB-BEZMOCNOST-PODDANYCH-Kr2yuL.html#ixzz4Hu4kPj50

Facebook komentáře