Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Útok v Norsku proveden pod "falešnou vlajkou" (+video)

Kurt Nimmo, 23. 7. 2011
Překlad: OrgoNet

Nedlouho před událostmi v Norsku vydalo americké Ministerstvo pro domácí bezpečnost (DHS - Department of Home Security) propagandistické video, charakterizující bílou americkou střední třídu jako potenciální teroristy a členy „bílé al-Kajdy“, což je termín vytvořený k tomu, aby si lidé spojili obrázek islámské teroristické skupiny vytvořené americkou CIA s „pravicovými extrémisty" v Americe.

Video amerického ministerstva je součástí vládní masové hysterické kampaně „Vidíš něco? Řekni něco.“, následující po zprávě tohoto ministerstva uniklé do médií v r. 2009, která označuje libertariány a zastánce Druhého pozměňovacího zákona za teroristy a pravicové extrémisty.

Údajný pachatel norského bombového útoku a střelby je popisován jako pravicový extrémista a bývalý člen populární politické strany, která na sebe nahlíží jako na „stranu libertariánského lidu“ s ideologií zaměřenou na klasický liberalismus.
Anders Behring Breivik byl podle novinových zpráv také členem Progress Party (Strany pokroku). Byl členem od r. 2004 do 2006 a v její mládežnické verzi od r. 1997 do r. 2007.
Preambule platformy Strany pokroku označuje organizaci za populisticko-libertariánskou a za její hlavní cíl je prohlašováno snížení daní a zásahů vlady. CFR říká, že Strana pokroku a podobné politické strany ve Švédsku a Finsku představují něco jako šířící se evropskou podobu americké Tea Party (Čajové strany). V USA se Čajová strana staví proti vládní podpoře banksterů a vyzývá ke skoncování s Federální rezervou.
EU, MMF a mezinárodní banky jsou znepokojeny rostoucím populismem v Evropě. „Rostoucí politický populismus v Evropě, poháněný hněvem veřejnosti nad vlivem finanční krize, hrozí tím, že trápení kolem řešení dluhů eurozóny bude stále obtížnější,“ oznámila agentura Reuters v dubnu.
Milióny Evropanů jsou proti plenění svých státních pokladen za účelem placení dluhů způsobených bankami, a založily mnoho stran, podobných jako například True Finns (Praví Finové).
Hlavním bodem programu True Finns je opozice proti finanční pomoci Portugalsku. V dubnu se finská strana vynořila z relativní temnoty a dostala se do středu politického zájmu. Její náhlá popularita velice překvapila evropský establishment.
Falešný teroristický útok v Norsku přichází v době, kdy populismus roste i v Německu, což je pokladník Evropy vzpírající se platit za zintrikovanou ekonomickou krizi založenou na dluzích.
Vládní politikové v Německu odmítají platit druhou podporu banksterům. „Už jsme to udělali jednou, a podruhé to už nemůžeme udělat, prostě nemůžeme,“ řekl Jochem Sanio, hlava firmy BaFin, hlídacího psa německého finančního trhu. Sanio řekl, že pokud vláda opět vyplení německou státní pokladnu, „plátci daní přijdou a všechny nás pověsí“.
Evropská unie a evropský politický establishment jsou zavázani bankéřům a jejich „volnému trhu“ – volnému co do loupení a plundrování – s neoliberální politikou a nyní vytáhli všechny brzdy ve snaze rozbít odpor vůči nekonečným podporám pro banky, určeným ke zničení místních ekonomik a rozbití státních suverenit.
Mainstreamová média se nemýlí, když srovnávají norského Anderse Behringa Breivika s americkým Timothy McVeighem. Několik hodin po teroristickém útoku norská vysílací stanice NRK citovala Tore Bjorga z Policejní školy v Oslo, který řekl, že útok se podobal odpálení federální budovy v Oklahoma City. Tento útok, z něhož byl obviněn Timothy McVeigh, zabil v r. 1995 168 lidí.
Bjorgo zmínil Turnerův deník, „protivládní“ román od Williama Luthera Pierce, bývalého vůdce bílé nacionalistické organizace Národní aliance. Román byl použit jako důkaz při soudním procesu s Timothy McVeighem, který byl vládou nastrčená figurína, na kterou byl sveden bombový útok.
Výbuch bomby v Oklahoma City byl falešným teroristickým útokem, který umožnil v 90. letech nastolit drakonické aspekty policejního státu. Následně po útoku Kongres schválil na příkaz prezidenta Clintona množství návrhů zákonů ke státní bezpečnosti, které vytvořily antecedenty pro Patriot Act, který byl vydán jako reakce na vykonstruované teroristické útoky 11. září.
Výbuch bomby v Oklahoma City tedy posloužil nejen jako základna pro takzvanou antiteroristickou legislativu, ale byl použit i k démonizaci vlasteneckého hnutí, které se zformovalo jako reakce na nestoudný vládní útok na sektu Davidiánů ve Waco, 19. dubna 1993, kdy vládní agenti zavraždili 82 lidí.
Falešné teroristické útoky následované intenzivními propagandistickými kampaněmi jsou jednou z mnoha metod používaných vládou k neutralizaci politické opozice.
Breivik je zřetelně nastrčenou figurínou v operaci Gladio za účelem zničení politické opozice bankéřů. Operace Gladio byla „strategií napětí“ vyhlášenou elitou používající terorismus – vraždy a bombové útoky – za účelem diskreditace politických oponentů v Evropě. Byla vytvořena CIA a účastnili se jí částečně bývalí členové Mussoliniho tajné policie.
V příštích dnech můžeme očekávat další falešně zkonstruované teroristické útoky. Použijí je korporátní média, aby vykreslila oponenty bankéřského podvodu jako teroristy zabíjející děti. Pro globální elitu je masová vražda svedená na politické protivníky legitimním nástrojem v plánu převzetí státních ekonomik a nastolení jediné světové totalitní vlády a bankovního systému fungujícího jako v neofeudalismu.

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/evidence-shows-norway-terror-attack-a-false-flag.html

Zdroj překlad:

http://orgo-net.blogspot.com/2011/07/falesny-teroristicky-utok-v-norsku.html

 

Komentáře na stránkách Orgonetu k 23:00 dne 24.7. 2011

12 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Mám to chápat tak, že neofašistickej dobytek je vlastně hrdina? I když chápu, že podstatná část místního osazenstva sní o dni, kdy obléknou kožené pláště a zúčtují se všemi, kteří s nimi teď nesouhlasí...

Naštěstí zůstane jen u snů

Anonymní řekl(a)...

opět operace pod falešnou vlajkou? pár dnu před utokem měli protiteroristické cvičení, jaká to náhoda a podoba z jinýmy událostmi? Až moc náhod ;NR=1">;NR=1

Anonymní řekl(a)...

Podle nové reklamy Velké sestry jsou pravděpodobní teroristé bílí Američané střední třídy.

-Cokoliv, co děláte, je podezřelá aktivita. Ať už videokamera, řízení dodávky, mikina s kapucí, zírání přes rameno do mobilu někoho druhého...Tohle už nemá co dělat s terorismem.

Nové reklamní video vydané ministerstvem pro vnitřní bezpečnost popisuje bílé Američany střední třídy jako pravděpodobné teroristy. Velká sestra pokračuje v neúnavném betonování mýtu, že naštvaní atentátníci se skrývají na každém rohu, zatímco Američané budou pravděpodobněji zabiti bleskem nebo alergií na ořechy.

;feature=player_embedded" target="_blank">;feature=player_embedded

Video je součástí 10ti milionového programu DHS "Jestli něco uvidíš, nahlaš to", který má Američanům dodat odvahu k nahlášení "podezřelé aktivity", která byla v každém případě po celou historii znakem utlačování a diktátorského režimu.

V 10ti minutovém klipu, je celá plejáda různých chování popsána jako terorismus, včetně oponování monitorování, používání videokamery, rozhovor s policisty, nošení mikiny s kapucí, řízení dodávek, psaní na kousek papíru a využívat nahrávací aplikaci v mobilu.

I přes tvrzení divákům, aby při rozhodování, zda jde o teroristu nevěnovali pozornost rase, skoro všechny scénáře označují bílé lidi jako pravděpodobné teroristy. Skoro každý patriot v Americe, který nahlásí svého kamaráda je buď černý, Asiat nebo Arab. Představte si, kdyby video zobrazovalo každého teroristu jako Araba a každého vlasteneckého špeha jako bílého, tak by bylo pozdvižení, tyto podivné zvraty musí být záměrně v plánu DHS, ale proč? Je to politcká korektnost zacházející do extrému nebo je to něco hloubějšího v procesu?

Možná to má co dělat s faktem, že vlastní dokumenty DHS

http://www.prisonplanet.com/police-trained-nationwide-that-informed-americans-are-domestic-terrorists.html

zařazují převážně bílé konzervativní skupiny jako pravděpodobné teroristy, jako podporovatele Rona Paula, vlastníky zbraní, fandy zlatých cihel a celou plejádu dalších banálních politických zájmů, které jsou oblastí bílých Američanů střední třídy.

Něco málo to má dočinění s barvou kůže a všechno s faktem, že bílí Američané střední třídy jsou největší překážkou, když příjde na rozšiřování kontroly každého aspektu Americké společnosti Velkou sestrou.

http://www.prisonplanet.com/dhs-video-characterizes-white-americans-as-most-likely-terrorists.html

Plány USA pro stanné právo....

;feature=player_embedded" target="_blank">;feature=player_embedded

Tuareg.
(p.s.-tím nechci situaci zlehčovat,s oběťmi i pozůstalými cítím hlubokou soustrast.)


Anonymní řekl(a)...

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/masakr-v-oslo-spachal-zednar--neco-tady-nehraje/

Anonymní řekl(a)...

Pravicovi extremista a este ktomu krestansky fundamentalista.... Peknu babku si to vybrali, nazaklade nabozenstiev sa dokazali vzdy ovladat masy a za chvilutu budeme mat policajnu europu v podani pana Creedyho.... Ci bol alebo nebol nastrceny tazko povedat je ale smutne ze hned to zaradite k bankarom.... Harman v DNV bol tiez nastrceny ? Ja som vzdy vravel ze nabozensky fanatici a extremisti ( pravicovi,lavicovi,nabozensku,nacisti,fasisti,antifasisti atd. ) su najvacaie problemy.... Smutne je ze za vyse 90mrtvych co zabildostal len 21rokov vezenia.....

Orgonet řekl(a)...

Pro osnovatele útoku není nic snadnějšího než přimět příhodnou osobu k činu kontrolou mysli ...

Počkejme si na Rauni Kilde - jistě se k tomu ozve. Je Norka a od ní poprvé vlastně bylo slyšet o kontrole mysli pro tyto vládní vykonstruované teroristické útoky.

hatikva70 řekl(a)...

tady v Česku jsou kámoši Klausem DÁLKOVĚ OVLÁDANÍ,aby ZATÍM ničili jenom přírodu.

Anonymní řekl(a)...

Tvrdí, že výbušninu vyráběl z biohnojiva. Vše se hodí a obvinit všchny biofarmáře jako podezřelé z terorismu je pro ně dobrá karta. Nejeden s biofarmařením radeji přestane.

Co říkáte na tohle? http://zvedavec.org/vezkratce-5359.htm

Anonymní řekl(a)...

http://fellowshipofminds.wordpress.com/tag/camilla-stoltenberg/

http://themurdochempireanditsnestofvipers.blogspot.com/2011/07/osloblast-motive-photo-from-utoya-camp.html

Anonymní řekl(a)...

Mě to bylo hned jasné, že tu něco nehraje, když jsem ve zprávách slyšel, že nebyl zastřelen, ale POUZE ZATČEN a dán do vazby. ONI(rozuměj ta globalistická pakáž)jsou opravdu přesvědčeni, že lidé v Evropě mají už v hlavě místo mozku jenom nach.áno, a že jim budou žrát každou převlečenou špínu !!! Je na čase bojovat dostupnými prostředky : ONI mají peníze a moc, my zase máme potenciál v množství, které může změnit chod dějin. A ta naše miska vah je větší a silnější !!! Proto vytahujme ty lotry na světlo,a předejme je veřejnému soudu !!!

Anonymní řekl(a)...

Vždyť už jsem to tu někde psal, že je NWO genocida zaměřená především na bílou rasu !!! Jen mi stále uniká proč ???!!!

Anonymní řekl(a)...

Takže aplikace technologií PSI (dálkového ovládání mysli)se zřejmě rozjíždějí v Evropě na plné obrátky !!! Můžeme čekat, že dostaneme podobné "norské" nakládačky všichni v Evropě, protože nechceme sanovat tunely banksterů, nechceme podporovat válku v Lybii, nechceme se nechat plošně očkovat, máme "kecy" proti chemtrails a klimaterorismu atd. atd. Ti globalističtí hajzlové nás budou chtít opravdu srazit na kolena, abychom je prosili o záchranu !!! Tak to totiž stojí v tolikrát opovrhovaných Protokolech sionských mudrců !!! Jen si přečtěte dobré překlady nebo kdo umí anglicky, francouzsky nebo hebrejsky, ať si dá tu práci, a bude čubrnět na drát, co si sionisté zpunktovali v roce 1898 v Basileji na Kongresu !!! Je to plán, polde kterého se jede dodnes !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře