Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Svět dnes - další útok GP na americkou státní elitu

Herečka obvinila paralyzovaného exprezidenta Bushe staršího, že ji osahával.
Ve Spojených státech se strhla vlna obviňování známých lidí ze sexuálního zneužívání po odhalení vlivného hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina jako letitého sexuálního predátora, který rutinně zneužíval mladé ženy, především nadějí plné herečky.

  • svet-dnes-dalsi-utok-gp-na-americkou-statni-elitu

Na veřejnost nově předstoupila 34letá herečka Heather Lindová a poukázala na to, že ji ze svého invalidního vozíku osahával 90letý exprezident George H. W. Bush.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/452889-herecka-obvinila-paralyzovaneho-exprezidenta-bushe-starsiho-ze-ji-osahaval.html

Aféra kolem Weinsteina je mimořádně trapná pro Demokratickou stranu, která se chlubí tím, že prosazuje vůči ženám progresivní politiku, napsala k tomu agentura AP. Weinstein měl blízko ke stranickým špičkám. NYT připomíná, že před loňskými prezidentskými volbami ve své rezidenci na Manhattanu uspořádal benefiční akci ve prospěch demokratické kandidátky Hillary Clintonové a letos u něj jako stážistka pracovala Malia Obamová, starší dcera bývalého prezidenta Baracka Obamy. Strana a její politici nyní posílají peníze získané od Weinsteina nadacím, jež se zasazují například o větší zapojení žen do politiky.
https://www.irozhlas.cz/kultura/film/hollywoodsky-magnat-weinstein-celi-obvineni-ze-sexualniho-obtezovani-dospival_1710081415_bar

Jestli si vzpomínáte, právě Trump během své volební kampaně čelil četným obviněním ze znásilnění a sexuálního obtěžování. Teď přišla řada na „moralisty“ z řad neocons. Příznačné je, že nyní obvinění čelí stařešina klanu Bushů, bývalý prezident a bývalý ředitel CIA, což je signál pro elity USA, že nikdo není nedotknutelný. Loni oba Bushové odmítli podpořit kandidaturu Trumpa v nadcházejících prezidentských volbách, přestože ten kandidoval za republikánskou stranu, členy které jsou oba Bushové. Tudíž logicky, by měli podporovat svého kandidáta, který byl jediným kandidátem jejich strany a představitelem globálních elit. Neudělali to a vstoupili do války s GP. A to se neodpouští, navíc, člověku, který by měl, z pozice své bývalé funkce v CIA, globální politice rozumět.
——————————————————————-

Nastolíme umírněný islám a zatočíme s terorismem, slíbil saúdskoarabský princ.
Saúdská Arábie se vrací k umírněné formě islámu a vrhne se do boje s terorismem. Na investičním fóru v Rijádu to v úterý prohlásil korunní princ země Mohamed bin Salmán.
„Saúdská Arábie bude taková, jaká bývala. Vrátí se k umírněnému a otevřenému islámu,“ přislíbil první následník trůnu po králi Salmánu bin Abd al-Azízovi během proslovu na konferenci Iniciativa pro budoucí investice, která se koná v saúdskoarabské metropoli.
Součástí nových pořádků má být podle prince tvrdý boj s terorismem. „Neztratíme třicet let ze svých životů vypořádáváním s extremistickými idejemi. Zničíme je ještě dnes,” dodal Mohamed bin Salmán.
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/452846-nastolime-umirneny-islam-a-zatocime-s-terorismem-slibil-saudskoarabsky-princ.html

Toto prohlášení je důsledkem setkání krále Salmána s Putinem v Moskvě. Putin uměl vysvětlit saúdskému monarchovi, že doba, ve které jeho království těžilo z šíření wahhabismu (forma radikálního islámu) přichází ke svému konci. Buď se monarchie přizpůsobí novým požadavkům doby nebo ve vzniklé nové světové konfiguraci, při které přichází o americkou střechu, zanikne. Král se zachoval pragmaticky: „Lepší vrabec v hrstí, než holub na střeše“. Před pár měsíci se stejně pragmaticky zachovali Katar a Turecko. Což je pro všechny, kdo se obává šíření radikálního islámu, dobrá zpráva a znamení, že GP dnes nemá zájem na vytvoření islámského kalifátu v Evropě a světě. Kdyby ten zájem měl, tak se nebude v klidu dívat, jak jsou likvidovány jeho instrumenty řízení pro šíření radikálního islámu.

<

Všichni, kdo sledoval vystoupení Putina na Valdajském fóru si povšimli, že jednou ze stěžejních návštěv na tom fóru byl prezident Afghánistánu Chamid Karzaji, v podstatě, bývalá loutka USA. Ten si při svém pobytu v Rusku postěžoval, že v poslední době, do různých regionů Afghánistánu přilétávají vrtulníky bez poznávacích znaků a potom z těch regionů slyší stížnosti na nějaké nové lidi, kteří svojí krutosti předčí Talibán. Jinými slovy, Pentagon nebo jiné vojenské struktury USA evakuují ze Sýrie zbytky bojovníků ISIL a snaží se vytvořit nové ohnisko terorismu v Afghánistánu, které potom rozšíří na Střední Asií a Kazachstán. Při té příležitosti Karzaji požádal Rusko o pomoc v likvidací band a teroristických buněk na svém území. Domnívám se, že po osvobození Sýrie, dalším na řadě bude Afghánistán, jako strategický region, který má bezprostřední vliv na bezpečnost jak Střední Asie, tak Ruska.

Když už jsme u toho Valdajského fóra, tak připomenu reakcí Putina na zmínku o ministrovi zahraničí éry Jelcina Kozyreva, který kdysi před prezidentem Nixonem prohlásil, že Rusko nemá svoje zájmy. Nixon zpochybnil toto prohlášení Kozyreva a Putin to okomentoval: „Nixcon má hlavu a Kozyrev jen lebku (prázdnou)“
Tento Putinův komentář se velmi nelíbil dotyčnému bývalému ministrovi Kozyrevovi, který na nelichotivá slova Putina o jeho osobě podrážděně zareagoval takto:
„Budovali jsme SNS (Společenství Nezávislých Států na území býv. SSSR), nebojovali jsme s bratrskou Ukrajinou, přátelili se s nejrozvinutějšími státy Evropy a Ameriky a nebyli pod sankcemi. Rusové neumírali na straně diktátora Sýrie „pověz mi, kdo je tvůj přítel a já řeknu, kdo jsi ty“ a jestli máš hlavu.
Zájmy Ruska jsou v rozporu se zájmy režimu, lídři kterého mají lebku, otočenou zpátky do KGB“.
A teď se podíváme, jak si („rossionští“) přátelé s nejrozvinutějšími státy Evropy a Ameriky představovali budoucnost Ruska s Putinem, když šel do voleb před 18 lety, a strašili obyvatelé:
https://twitter.com/dimsmirnov175/status/922154654510796800

Tohle video bych jím denně mlátil o hlavu, protože je to přesný obraz stavu Ruska, kdyby Putin nebyl prezidentem a Rusko by zůstalo v jejích, liberálních pazourech.
Dnes, je naštěstí, situace jiná – Rusko se nerozpadlo, ale naopak, zkonsolidovalo a přistupuje k nové etapě budování světa dle své koncepce, která národy nerozděluje, ale spojuje.

Z Pekingu do Berlínu za 20 hodin: Rusko, Bělorusko, Kazachstán postaví největší magistrálu v dějinách lidstva.

Dle plánů, stavba magistrály, jejíž hodnota se odhaduje na $119 mlrd. a bude převážet pasažéry, započne v roce 2018 г. a bude dokončená v roce 2023 г. V roce 2026 je naplánováno započat s přepravou nákladů. Prognóza k roku 2050 je taková, že magistrála bude každoročně převážet 20 mln. tun nákladů a 37 mln. pasažérů.
http://news24today.info/iz-pekina-v-berlin-za-20-chasov-rossiya-belarus-kitay-i-kazakhstan-postroyat-samuyu-grandioznuyu-mag.html

Kdo nevěří v tento projekt, ať se podívá na vývoj stavby Kerčenského mostu mezi Krymem a kontinentálním Ruskem. Také byli skeptici…

Ještě bych chtěl podotknout, že takové drahé projekty, jako stavba „Hedvábné stezky“ se nerealizují v době válek a nepokojů. Z čehož vyplývá, že minimálně od příštího roku, na úseku od Pekingu do Berlínu se očekává klid, mír a normalizace vztahů. Ukrajina se do projektu nevešla. Tam, ještě nějakou dobu nestabilita potrvá. A proto podpořme snahy Zemana, který usiluje o to, aby Česko bylo součásti tohoto pozoruhodného projektu, který nám pomůže k míru, stabilitě a prosperitě.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/svet-dnes-dalsi-utok-gp-na-americkou-statni-elitu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře