Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč se rozehrává karta Severní koreje

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Vzhledem ke vzrůstající psychóze v médiích na téma Severní korea a třetí světová válka, pár slov na toto téma.

Od současné situace rozehrávající se kolem Severní koreje ze strany USA neplyne nejmenší nebezpečí, z prostých a logických důvodů.

  • proc-se-rozehrava-karta-severni-koreje

1. Severní korea je globalistický projekt -  sociální testovací polygon zaměřený na udržitelný fašismus, a jako takový je plně pod jejich kontrolou;

2. globalisté by bez mrknutí oka nechali vypuknout třetí světovou jadernou válku, kdyby měli garanci že to přežijí ve zdraví, kterou však nemají. Odtud plyne že jaderná válka není na pořadu dne a pokusy o její vyvolání se budou nekompromisně likvidovat ze strany světového zákulistí.

3. Trump je také člověkem globalistů, který má za úkol provést demontáž USA z role světového hegemona a jejich přeměnu na stát, který si žije na svůj úkor. To bude znamenat velké otřesy a pnutí v americké společnosti, pád životní úrovně a změnu kultury pod tlakem okolností.

Jaký má tedy tato konfrontace ohledně Severní koreje cíl? Je úzce spojená s útokem tomahawky na Sýrii, součástí téhož procesu. Řeší několik cílů:

1) upuštění páry americkým jestřábům a neokonům (regionální "elita", která chce zachovat pax americana a tím i svou moc a pozice);

2) zatížení americké administrativy a struktur neokonů vnějšími stimuly a problémy, aby se snížily zdroje a kapacity použitelné uvnitř USA proti Trumpovi a jeho týmu;

3) vytvoření vnějšího nepřítele a zaměstnání amerického voliče vnějšími hrozbami, aby byl doma "klid na práci" a bylo jednodušší realizovat agendu transformace USA na regionální stát, který si žije na svůj účet, což přinese spoustu nepopulárních opatření a překvapení pro Američany.

Situace je skutečně vážná, ale v jiném místě a ze zcela jiných důvodů než konfrontace ohledně Severní koreje nebo Sýrie, to jsou jen manévry odvlékající pozornost od skutečné práce a řešící další úkoly, částečně popsané výše.

Situace je vážná proto, že americká regionální "elita" (neokoni, "jestřábi") je jako vzteklý pes, jsou schopni vyvolat světovou válku ve které skončí civilizace jen proto, aby si udrželi svoje sociální pozice a možnost parazitovat. Jde jim o vše a vědí to, takže jsou také všeho schopní. Globální prediktor za podpory zdravomyslících sil světa (v tomto jsou cíle společné) provádí nyní operaci pacifikace těchto šílenců a jejich odstranění od řízení, ale vzhledem k tomu, že jsou ve strukturách USA "do hloubky zažraní" a přes USA byla desítky let prováděna globální politika globálního zákulisí (a podobné procesy mají setrvačnost), tak ačkoliv regionální "elita" USA je svou mírou chápání naprosto tupá a neakceschopná, svými zdrojovými možnostmi a možnostrmi strukturních zásahů a vytváření problémů je nebezpečná, a globální zákulisí se setkalo s tuhým odporem na život a na smrt z jejich strany, a provádí chirurgickou operaci jejich eliminace, která se v důsledku toho, že USA fungovaly jako globální hegemon, odehrává a projevuje také po celém světě. Jednou z operací tohoto procesu na zlomení odporu neokonů je konfrontace okolo Severní koreje, další byl útok na Sýrii (kvůli nutnosti zlomení scénáře neo-mccarthismu), a dalo by se jmenovat spousta dalších.

Tedy, skutečné nebezpečí nyní spočívá v tom, že se globálnímu zákulisí nepodaří pacifikovat regionální "elitu" USA, v jakémž případě je na pořadu dne občanská válka v USA a řešení tohoto problému hrubou cestou, která způsobí po světě mnohem větší nestabilitu a další rizika.

Ale z konfrontace ohledně Koreje a z dalších událostí, kvůli kterým vzrostl na historické maximum počet dotazů na třetí světovou válku v googlu, neplyne jakékoliv nebezpečí, jsou to kouřové clony, řízené procesy. Třetí světová válka nehrozí, ta už dávno probíhá - na všech prioritách zobecněných prostředků řízení, kromě 6. - vojenské.

Jak lze vidět, znovu jsme u toho, proč je třeba chápat globální politiu a globální scénáře, proč je třeba číst knihy Vnitřního prediktoru a zvyšovat svou míru chápání: společenská bezpečnost závisí v prvé řadě vždy na tom, v jaké míře lidé chápou, co se skutečně děje. Bez tohoto chápání v principu zajistit nejde.


Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/proc-se-rozehrava-karta-severni-koreje/

Facebook komentáře