Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pád Západu ovládaného Luciferem je strašlivým, ale nezbytným krokem k pokroku lidstva.

(Mike Adams, Natural News) Nedávný podcast webu Natural News (video na konci článku) odhaluje ohromující pravdu: Téměř všechny instituce moderní západní civilizace brání lidstvu v pokroku, pravdě, svobodě a štěstí.

Téměř bez výjimky všechny západní instituce - vládu, média, zábavu, sport, vzdělání, finance, technologie, vědu, medicínu a další - ovládly antihumánní, luciferiánské síly, které prosazují politiku zakořeněnou v čistém zlu.

 

pad-zapadu-ovladaneho-luciferem-je-straslivym-ale-nezbytnym-krokem-k-pokroku-lidstva

Konkrétně se jedná o následující oblasti lidské civilizace:

Hlídání dětí, pedofilie a transgenderové mrzačení.
Satanismus a luciferiánská indoktrinace.
Proti vylidňování.
Masová cenzura a potlačování lidského poznání a pravdy (Google, Facebook, YouTube, Twitter atd.).
Masová otrava lidstva toxickými potravinami, toxickými léky a toxickými falešnými zprávami.
Masová poslušnost a autoritářská kontrola jednání jednotlivců.
Hromadný dohled/úplný zásah do soukromí a právo být ponechán na pokoji.
Likvidace zdrojů potravy (hlad/trpení/nedostatek), které živí lidskou civilizaci.
Demontáž energetických zdrojů, které zajišťují fungování lidských ekonomik.
Vyvinuté biologické zbraně označované jako "vakcíny", které mají za cíl dosáhnout globální genocidy.
Útoky na rodinné hodnoty, bílé muže, heterosexuální páry, rozum, racionalitu a normálnost.
Útoky na biosféru/geoinženýrství (viz nedávný bombastický rozhovor s Dane Wigingtonem).
Americký Bílý dům nyní zaměstnává vyloženě satanistické homosexuály, jako je Demetre Daskalakis, jehož fotografie je ve zdrojovém článku.

Nosí koženou bondážní sadomasochistickou bundu ve tvaru satanistické pentagramové hvězdy a má tetování s luciferiánskou tematikou. Je zobrazen na fotografiích, které naznačují, že má sex s jinými homosexuály, kteří se identifikují jako zvířata.

Úředníci Bílého domu to všechno zřejmě věděli, než ho najali. To znamená, že chtějí, abyste věděli, že vám vládnou luciferiánští homosexuálové.

Zde je fotomontáž, která se šíří a ukazuje, co považuji za spolek zvrhlíků a šílenců, kteří nyní tvoří nelegitimní Bidenův Bílý dům:

 

Vypadá to jako "Satanovi mstitelé zla" (Satan's Avengers). "Admirál" vlevo je tak duševně nemocný, že si myslí, že je žena. V současné době čtvrtina amerických demokratů skutečně věří, že muži mohou otěhotnět...

Je tedy divu, že Bidenův režim podporuje mrzačení dětí (změnu pohlaví předpubertálních dětí), pedofilii, sodomii a indoktrinaci dětí ve veřejných školách?

Musíte si uvědomit, že to, co vidíte zde, je přítomno také v Kanadě (kde je Justin Trudeau, přezdívaný Justin Castro, premiérem), Velké Británii, Německu, Francii, Austrálii, na Ukrajině atd.

Téměř všechny národy západní civilizace jsou vedeny démonickými šílenci a zvrhlíky, kteří pohrdají lidstvem a uctívají Satana. A už to ani neskrývají. Démoni se ukázali celému světu.

Neplačte, až se démony zamořené instituce západní civilizace zhroutí do záhuby.
Čím více pochopíte úroveň čistého satanského zla, které zamořilo vlády a instituce západní civilizace, tím snadněji si uvědomíte, že jejich pád je nezbytným krokem k tomu, aby se lidstvo někdy osvobodilo od vlády zla.

Lidstvo nikdy nebude svobodné (ani rozumné), dokud budou u moci tito šílenci, zvrhlíci, démoni a pedofilové. Nadcházející pád západních démonických vlád (a falešných neskrývaných jmen) je ve skutečnosti pro svět požehnáním.

To neznamená, že se utrpení nevyskytne. Určitě ano. Zánik tohoto luciferiánského globalistického zločineckého kartelu je však naprosto nezbytným krokem k obnově a znovuvybudování lidských společností, které jsou založeny na křesťanských principech, rodinných hodnotách a poctivých penězích.

Mimochodem, tento systém se zevnitř reformovat nedá. Lze ji pouze zcela demontovat a nahradit celou.

Naštěstí pro nás všechny, kteří jsme zastánci humanity, křesťanství, života a svobody, se západní národy ovládané Luciferiány rozkládají pod vlivem politiky ekonomické sebevraždy.

Odřezávají si vlastní zdroje energie, potravin a infrastruktury. Požadují zánik lidské civilizace prostřednictvím "zelené" energie a mrzačení dětí pomocí LGBT ideologie v kombinaci s genocidními "vakcínami" proti biologickým zbraním a masovou otravou světa pesticidy, herbicidy a chemtrails.

Jsou tak šíleně šílení a arogantní, že si ještě neuvědomují, že již uvedli do pohybu kola, která zničí celý Západ, zničí vlády, centrální banky a instituce, které mají všechny kořeny v démonismu a protilidských programech. Jsou na cestě k vlastnímu zničení.

Mezitím ti, kteří se připravují na přežití kolapsu, projdou peklem, které se nyní rozpoutává na naší planetě. Nakonec se však dostanou do pozice, kdy budou moci pomoci znovu nalézt a obnovit lidskou společnost po zhroucení současného luciferiánského systému.

Přežijí jen připravení, zatímco nepozorní budou odvrženi. Jinými slovy, připravte se na totální kolaps západní civilizace vskutku biblickém měřítku, protože přesně tam to směřuje.

Pro lidstvo však bude požehnáním, že se pilíře satanismu a zkaženosti konečně rozpadnou a shoří, což umožní Bohu oddaným bojovníkům za život a svobodu vytvořit zcela novou civilizaci založenou na rozumu a osobní svobodě.

Je čas zatknout zvrhlíky a pedofily. Pošlete je na doživotí do vězení. Zničte systémy tyranie a bezpráví, které ohrožují budoucnost lidstva. Obnovte svobodu hospodářství, svobodu projevu a svobodu nesouhlasu.

Lidstvo se nachází ve svém nejničivějším - ale také nejslibnějším - zlomovém bodě dějin.

Nejdůležitější je, jak se vypořádáme s hrozící, uměle vyvolanou krizí: podvolíme se tyranii, nebo se postavíme za budoucnost lidské svobody?

Volba je na nás. Volím svobodu!

Celý podcast stránky Natural News' Situation Update najdete na Brighteon.com nebo se podívejte na video níže:

 

Zdroj: https://www.badatel.net/pad-luciferom-dominovaneho-zapadu-je-hrozny-no-pre-napredovanie-ludstva-nevyhnutny-krok/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře