Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Multikulturalismem k islamizaci

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • islam

V roce 2050 bude většina obyvatel Německa vyznávat korán. V Belgii dnes zástupce radikálních muslimů vyhání Belgičany. 

Obávám se, že není daleko doba, kdy budeme povinně pětkrát denně mlátit čelem o zem a naše ženy budou degradovány na nesvéprávný majetek na úrovni dobytka. Tvrdá slova?

Možná, ale pohled do států mající korán za státní náboženství, kdy se i justice řídí náboženskou knihou je dostatečným vzorem.

Politika evropského multikulturalismu dovedla Evropu k bodu, kdy se bude muset začít tvrdě rozhodovat. Buď v této šílenosti pokračovat a nechat se muslimskou civilizací zničit anebo se tomuto nebezpečí postavit a zachránit co se dá. Jistě, i tento požadavek je radikální, ale jiné řešení neexistuje.

Belgie přijala zákon zakazující nošení burek a nikábů. Následně došlo k incidentu, když policistka zastavila zakuklenou ženu a vyzvala ji v souladu se zákonem, aby si odhalila tvář a legitimovala se. Zahalená žena policistku fyzicky napadla a přerazila jí nos.

Fouad Belkacem původem z Maroka je něčím jako mluvčím skupiny Šaría4Belgium. Ženu, která zaútočila na policistku pochválil s tím, že prý policistka může být ráda, že to vůbec přežila: "My muslimové nemáme pro vás nevěřící a váš životní styl ani špetku úcty. Naše náboženství je nadřazené tomu vašemu. Pokud se vám to nelíbí, můžete se z Belgie odstěhovat."

Až sem to dopracoval multikulturalismus, který prý Evropu obohacuje. Tak teď Evropu obohatil o jednu zraněnou policistku, informaci, že jedno náboženství je nadřazeno jinému a že ti, kteří povolili muslimům přistěhovat se musí toto náboženství respektovat nebo mají ze své vlastní země vypadnout.

Jeden z muslimských představitelů v historii volně reprodukovaně prohlásil: "Pokud nemůžeme dobýt Evropu našimi zbraněmi, dobydeme ji přes dělohy našich žen". Jak vidno, není k tomu daleko. Obávám se, že chyba, kterou udělal západní svět půjde jen velmi těžko napravit.

Rozhodně nechci zažít, aby byla ničena umělecká díla jen proto, že ukazují něčí tvář, nechci zažít, že naše krásné ženy budou muset chodit zahalené, že nebudou smět studovat. Nechci se dožít toho, že se celá civilizace vrhne mentálně nějakých pět set let nazpět.

Ojedinělými výkřiky to začíná, vynucováním si svých vlastních zákonů pokračuje a úplnou likvidací západní kultury konče. Pokud přijdu do nějaké země, abych tam žil, musím se já přizpůsobit a nemohu požadovat, aby se celá společnost přizpůsobovala mým zvykům.

Pokud bych si dovolil v muslimské zemi, která má korán jako státní náboženství, chovat se stejně jako u nás, to je například jít s nezahalenou ženou po ulici a vést se za ruce nebo se dokonce políbit, netrvalo by dlouho a náboženská policie by nás oba zatkla, uvěznila a trestem by bylo přinejmenším bičování.

Západní civilizace musí začít vyžadovat plnění svých vlastních norem, musí začít vyžadovat po přistěhovalcích, aby západní kulturu přijali za svou a svou původní si nechali na doma. Kdo se nebude chtít přizpůsobit podmínkám ve své nové zemi, prosím, zde je letenka a vrať se tam, odkud jsi přišel.

Zkrátka západní svět se musí začít bránit. Anebo už se snad všichni těší na mlácení čelem o zem, burky, kamenování a sekání končetin?

zdroj: http://polanecky.blog.idnes.cz/c/273858/Multikulturalismem-k-islamizaci.html

Facebook komentáře