Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Další příznak multikulturalismu: Ochrana zločinců

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Multikulturalismus zdaleka není jen o tom, že by se měl bílý heterosexuální mužský ateista stydět za to, kým je. To ani náhodou. Součástí této liberální politiky je rovněž přístup ke všem agresorům. Přehnaná tolerance se obrací v jejich ochranu.

Zveřejnil video, jak muž krade majetek v jeho obchodě. Skončil u soudu. Stejně tak společnost ekolo.cz. Ta zveřejnila fotografii zloděje, který jim ukradl elektrokolo v hodnotě několika desítek tisíc korun. Jakub Dittrich již slyšel i osvobozující rozsudky, nakonec ale pokutu dostal. Po firmě skočil Úřad pro ochranu osobních údajů.

A máme to tady. Ochrana, obrana, tolerance. Je to součást celého liberálního systému. Zloděj je pod ochranou. Jeho identitu může zveřejnit až policie. Ta to však dělá až s několikaměsíčním odstupem. Co se týče například krádeže takového kola, za několik měsíců bude dávno prodané dál. Zveřejnění a šíření mezi lidmi je však mnohem efektivnější.

  • dalsi-priznak-multikulturalismu-ochrana-zlocincu
  • dalsi-priznak-multikulturalismu-ochrana-zlocincu

 

„Díky zveřejnění této fotografie (viz. fotogalerie) došlo díky významné pomoci uživatelů sociální sítě ve velmi krátké době k nalezení ukradeného zboží a následně také k zadržení pachatele krádeže policií a k jeho nepodmíněnému odsouzení,“ uvedl na webu společnosti jednatel Jakub Ditrich. Dostal pokutu 5 000,- Kč. Do soudů se pustil ne kvůli penězům, ale pro princip.

Podobné je to i ve školách

Ve školách se šíří velmi podobná gesta. Například agresoři jsou pod ochranou vedení škol. „Rodiče byli upozorněni, že pokud se bude tato událost připomínat, mohlo by to vyvolat nenávist ostatních žáků vůči agresorovi,“ upozorňuje šokovaná maminka, která příspěvek zveřejnila na facebooku. Agresor napadal mladší děti a rodiče byli upozorněni, aby před ním své děti ani nevarovali.

Místo toho, aby si pachatelé vypili svůj pohár hořkosti do dna, je pod ochranou a nikdo se nesmí opovážit se jej jakkoliv dotknout. Pokud budou děti od školy vychovávány s tím, že se zločincům dostává speciálního zacházení a ochrany, nebude jej to do budoucna motivovat tolik, jako dodržení jasného pravidla zločin-trest.

USA čelí kritice kvůli „agresivní policii“

Liberálové jsou právě ti, kteří kritizují americké policisty. Je totiž známo, že pokud po vás policista v USA něco chce a vy uděláte cokoliv jinak, můžete očekávat kulku. Doslova. Mnozí to vědí. Ale kdo to neví, udělá takovou chybu často naposledy v životě. „Respekt k policii je to, co v Evropě chybí, především těm z jiných kultur,“ píše diskutér na zpravodajském webu k článku o zastřeleném černošském recidivistovi.

A právě agresivní jedinci, kteří nyní přicházejí do Evropy v rámci tzv. migrační krize, těchto situací bravurně využívají. Stejně tak levicoví extremisté. Zatímco proti policistům útočí Antifa, ti pak užijí vodní děla proti demonstrantům na druhé straně barikády. Levicoví extremisté a migranti jsou v Německu pod „zvláštní ochranou“.

Postup k sebezáhubě

Policie ve Francii přes měsíc demonstrovala právě kvůli agresivitě. Při demonstracích levicových extremistů bez úcty napadají policejní vozy. Parta muslimů dva z nich ve služebním voze chtěla dokonce zaživa upálit. Po selhání policejních složek může kompletně selhat i celá bezpečnostní situace ve Francii. A to je tam již nyní výjimečný stav…

zdroj:http://www.stop-multikulti.cz/dalsi-priznak-multikulturalismu-ochrana-zlocincu/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Miroslav Bobek 2016-12-04 13:49
Stále častěji zjišťuji, že celé naší republice škodí pár pitomců a hajzlů. Proti mlčící a trpící většině stojí několik tlučhubů z TV, rádia, divadel a pražských kaváren, kteří se snaží aby bylo hůř, protože čím hůř pro republiku, tím lépe pro ně (viz odkaz).
Jsou to ti řvouni, kteří se ohání demokracií, ale když je demokraticky zvolen někdo, kdo jim nejde pod fousy, tak jsou schopni se spojit s ukrajinským fašismem i islámským terorismem aby republiku podrazili. HAJZLOVÉ!!
http://flusni-hajzlovi-na-sako.kvalitne.cz/

Facebook komentáře