Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Čína varuje Rusko před přicházející americkou „Velkou událostí“

  • katastrofa2
Šokující zpráva ruské FSB (Federální bezpečnostní služba) ze schůzky premiéra Putina s vysoce postaveným vojenským důstojníkem Číny varuje, že USA a západní spojenci jsou v „aktivních přípravách“ pro rozpoutání série katastrofických událostí během následujících let, aby byl svět uvržen do chaosu, ze kterého doufají, že obnoví globální ekonomický a sociální řád.

 

Podle této zprávy od FSB čínský náměstek ministra bezpečnosti dostal od bývalého žoldáka Blackwateru Bryana Underwooda návrhy masivního spiknutí. Underwood byl v uzavřené ochrance na americkém konzulátu v Číně a věřil, že když dodá tyto informace Číně a Rusku, pomohlo by to odvrátit „apokalypsu“.

Underwood byl následně zadržen ve Spojených státech Federálním úřadem pro vyšetřování (FBI), který uvedl ve své zprávě, že: „Podle obžaloby cca od 1.3.2011 do cca 5.8.2011 Underwood se vědomě a protiprávně pokoušel předávat fotografie a další informace týkající se národní obrany zástupcům Čínské lidové republiky se záměrem, aby byly použity k újmě USA a ve prospěch cizího národa.“

Underwoodovy informace zahrnují více než 1000 přísně tajných amerických dokumentů a fotografií ukazujících, že americká vláda se obává rozpoutání „bezprecedentního chaosu“, ze kterého by nikdy nešel znovu obnovit „normální řád“.

Tyto americké obavy z „bezprecedentního chaosu“ se jeví jako opodstatněné s tím, jak se po světě šíří masivní protesty díky celosvětové ekonomické krizi. Jen včera bylo v New Yorku hlášeno700 zatčených a další nepokoje se nyní šíří po celých Spojených státech.

Americká vláda má také strach z nových zpráv o „bezprecedentní ztráty“ ochranné ozónové vrstvy Země nad Arktidou, což by mohlo způsobit kataklyzma počasí.

Otevřená revoluce nyní dosáhla amerických břehů v důsledku nezastavitelné globální finanční apokalypsy, která vyhladí úspory milionů lidí. Náš světový ekosystém prochází masivními přesuny a tato zpráva detailně rozebírá zákeřné americké spiknutí pro „správu a kontrolu“ těchto katastrof a jejich spojence čelící „masové genocidě“, jako prostředku k udržitelnému přežití.

Jeden z dokumentů, který dal Underwood Číně, detailně ukazuje, jak CIA a teroristická síť Haqqani v Pákistánu uskutečnila nebývalý biologický útok virem horečky dengue. Američané plánují jeho modifikací a pak jej chtějí použít na vlastní obyvatelstvo.

Na jaře a v létě roku 1981 zažila Kuba těžkou epidemii hemoragické horečky dengue. Mezi květnem a říjnem 1981 na následky horečky zemřelo 158 lidí a celkově bylo nahlášeno okolo 75 000 případů nakažení.

Na vrcholu epidemie bylo denně 10 000 případů nakažení a 116 150 lidí bylo hospitalizováno. Tajné biologické útoky na obyvatele Kuby a na plodiny byly pravděpodobně provedeny CIA a leteckými přelety.

Zvláště škodlivé pro národ bylo vypuknutí prasečí chřipky, které Fidel Castro připisuje CIA. Americký badatel William H. Schaap tvrdí, že epidemie dengue na Kubě byla výsledkem činnosti CIA.

V roce 1982 tehdejší sovětská média uvedla, že CIA poslala agenty do Afghánistánu z Pákistánu, aby vypustili epidemii dengue. Sověti v té době tvrdili, že agenti se vydávali za pracovníky proti malárii, ale ve skutečnosti vypouštěli komáry infikované dengue. CIA popřela obvinění. V roce 1985 a 1986 úřady v Nikaragui obvinily CIA z vytvoření masivní epidemie horečky dengue, která v zemi infikovala tisíce lidí.

Má-li někdo pochybnosti o bezohlednosti Spojených států, stačí se podívat na události minulého týdne, kdy poprvé v historii prezident nařídil vraždu dvou amerických občanů bez důkazů nebo soudu. Jen „tajné důkazy“ stačily americké vládě. Kandidát na prezidenta Ron Paul včera varoval, že by to mohlo být žalováno jako trestný čin.

Je také třeba poznamenat, že kdysi velké Spojené státy sestoupily do oblasti tyranie, zrušení soudů pro ty, kteří byli odsouzeni za trestné činy a podle New York Bar Association USA vytvořily gulagový systém, který drží více vězňů, než kterýkoliv jiný národ – aktuálně mučí přes 80 000 z nich během do očí bijících porušení mezinárodních a humanitárních zákonů a dnes přes 12 000 amerických vězňů drží hladovku proti jejich zneužívání.

Podle přesných „katastrofických událostí“ odhalených Číně Underwoodem USA plánují útoky nejen proti vlastním lidem, ale i proti zbytku světa. Tato zpráva FSB varuje před zaměřením na vytváření těchto podmínek nezbytných pro totální globální válku:
1) Záměrné zhroucení ekonomik USA a EU za účelem zničení globálního finančního systému, který tu je od konce druhé světové války.
2) Zahájení masivní konvenční války Amerikou a Evropskou unií na kontinentech Severní Ameriky, Afriky a Asie, včetně Středního východu.
3) Během této totální války úmyslně uvolnit biologické látky za účelem likvidace milionů nevinných lidí, ne-li miliard.
4) Na vrcholu této války USA a Spojenci budou žádat o mír a budou volat po novém světovém řádu, aby se zabránilo totálnímu zničení planety.

Důležité je, že toto hrozivé tvrzení bylo potvrzeno zpravodajskou agenturou World Net Daily (WND), která ve svém článku „USA se připravují na válku tank proti tanku“ citovala důvěrné zdroje z amerického ministerstva obrany, které varují před tím, že se USA snaží spustit masivní konvenční válku. WND přímo citovala zdroj z ministerstva obrany, varování, že celé americké vojenské zřízení „očekává něco konvenčního a velkého, něco co propukne poměrně brzy“.

Jak jsme hlásili v naší zprávě z 16. září, USA plánují masivní konvenční válku zahrnující invazi do Mexika, Střední Ameriky a Jižní Ameriky, aby si zajistily velké množství zdrojů energie a minerálů v regionu.

Co se týče Asie a Středního východu, půjde o masivní pozemní invazi do Pákistánu vyzbrojeného nukleárními zbraněmi, nová zpráva z dnešního dne ukazuje, jak američtí a pákistánští vojáci dnes po sobě otevřeně střílí.

Tato zpráva FSB dále podrobně popisuje americký plán „plného zapojení“ Číny v této válce, protože bude nepochybně bránit Pákistán. Ale nejen porážka Číny je cílem USA, ale také přístup k životně důležitým energetickým zdrojůmv Jihočínském moři, o kterém minulý týden zástupce čínské komunistické strany řekl, že půjdou do války, aby ho ubránili.

Spiknutí chce zničit ekonomiku USA, ale i EU, zatáhnout svět do největší hospodářské krize v historii, nyní je to jisté, jak vedle evropského ekonomického kolapsu Čína vydala ultimátum varující USA, že pokud se jejich akce nezmění, způsobí to masivní obchodní válku mezi těmito dvěma supervelmocemi.

Je důležité poznamenat, že před nadcházející obchodní válkou a globální hospodářskou krizí bylo již dávno varováno a jde o téměř přesné opakování akcí ze strany USA, které vedly ke druhé světové válce.

Dokonce důležitější je to, že tato válka je nedílnou součástí kapitalistického ekonomického systému Spojených států a stala se „oficiální politikou“ Národní bezpečnostní rady USA v přísně tajném dokumentu NSC-68 v roce 1950, který uvrhnul Spojené státy do „totální vojenské společnosti“. Teorie vojenského keynesiánství a vojensko-průmyslového komplexu, který NSC-68 kodifikoval, se staly populární po druhé světové válce a možná i pro dobrý důvod. Vyhlídka na vojenskou demobilizaci, a to zejména ve Spojených státech, se zdála být alarmující. Americká elita si pamatovala, jak rostoucí vojenské výdaje vytáhly svět z Velké hospodářské krize a ta se obávala, že klesající vojenské rozpočty by zvrátily tento proces. Kdyby se tak stalo, bylo očekáváno, že by podnikání upadalo a nezaměstnanost by stoupala a legitimita kapitalismu a volného trhu by byla opět zpochybněna. A kde se Amerika nacházela na konci druhé světové války, tam se nachází znovu. A znovu je slyšet hlas volající po masivní válce v „zemi svobodných, domovu statečných“ jak Obamův vlivný poradce a nositel Nobelovy ceny ekonom Paul Krugman minulý týden uvedl: „To, co nyní potřebujeme je finanční ekvivalent války. To, co skutečně ukončilo Velkou hospodářskou krizi byl program ohromných veřejných výdajů jinak známý jako druhá světová válka.

Porovnávat druhou světovou válku s jejími miliony obětí jako „veřejný výdajový program“ ukazuje, jak nebezpečné tyto západní elity jsou pro naši planetu a extrémy do kterých půjdou, aby zajistily své přežití.

Přesná časová osa USA a EU pro spuštění jejich mistrovského spiknutí za účelem ovládnutí světa skrze jeho zničení a přepracování je nám neznámá. Ale co víme je, že to přijde dříve než později a mnoho lidí to překvapí, kromě těch, kteří věnují pozornost „znamením doby“.

Překlad článku China Warns Russia Of Coming American “Great Event”
http://www.whatdoesitmean.com/index1524.htm

zdroj:http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/cina-varuje-rusko-pred-prichazejici-americkou-velkou-udalostiPodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře