Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bývalý předseda MMF říká, že prožívá „noční můru“

  • Strauss-Kahn-Director-of-IMF1
Dominique Strauss-Kahn v e-mailu zaslaném zaměstnancům Mezinárodního měnového fondu napsal, že po zatčení za údajné sexuální zneužívání, kvůli kterému byl donucen rezignovat, zažívá noční můru. 

"Posledních pár dní bylo neuvěřitelně bolestivých pro mne i mou rodinu a vím, že i pro každého z MMF," uvedl Strauss-Kahn v e-mailu v neděli, jehož text byl včera zveřejněn na CNN.

 

" Popírám a to co nejdůrazněji obvinění proti mé osobě: Jsem přesvědčen, že pravda vyjde najevo a já budu osvobozen, "dodal.

"Nemohl jsem přijmout, aby fond a vy, moji milí kolegové, jste podstupovali tuto noční můru, kterou prožívám. Bylo proto nutné, abych odešel, "řekl vůdce socialistů a bývalý kandidát na prezidenta Francie. Jeho zatčení způsobilo otřes nejen v MMF, ale i ve francouzské politice, ve které se nyní hledá nový kandidát na prezidentské volby v roce 2012.

Strauss-Kahn, 62, je po zaplacení kauce ve výši jednoho milionu dolarů a pět milionů jako kauce od pátku v domácím vězení v jednom bytě v New Yorku. V americkém vězení strávil šest nocí.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře