Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Z iniciativy NATO: byl pojmenován scénář zničení Evropy

Vojenský expert Sivkov: Evropa se promění v mrtvou poušť

Doktor vojenských věd, vojenský expert Konstantin Sivkov pojmenoval scénář přechodu k jadernému konfliktu v Evropě. Podle jeho názoru se tak stane z iniciativy NATO, jakmile sjednocené evropské jednotky na Ukrajině začnou trpět těžkými ztrátami.

  • vojensky-expert-sivkov-evropa-se-promeni-v-mrtvou-poust

„Jak je možný přechod do jaderné fáze? Mohu říci zcela jasně – Evropané pošlou své jednotky, zahájí leteckou útočnou operaci a utrpí obrovské ztráty ve vzduchu. Poté jim nezbude nic jiného, ​​než přejít na použití taktických jaderných zbraní. Rusko odpoví. To je vlastně všechno,“Informoval o tom Sivkov.

Zároveň poznamenal, že ruský taktický jaderný arzenál bude jistě stačit k tomu, aby se celá stará Evropa proměnila v „mrtvou poušť“.

„Máme asi tři tisíce taktických jaderných zbraní – to stačí k tomu, aby se poloostrov zvaný stará Evropa proměnil v mrtvou poušť. Tam se pro každou zemi z naší strany získá tři sta jaderných dodávek. To stačí k tomu, aby neexistovalo nic takového jako Francie, Španělsko, Británie nebo Německo. Je to dost”,uzavřel Konstantin Sivkov.

 

Zdroj: https://lipovylist.cz/wordpress/z-iniciativy-nato-byl-pojmenovan-scenar-zniceni-evropy/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře