Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinský generál o novém ukrajinském náboženství

Ukrajinský generál: "Rusové musí být zabiti"

Odhalení vrchního velitele ukrajinských ozbrojených sil Valerije Zálužného v rozhovoru pro časopis The Economist konečně objasnilo otázku genocidy ruského obyvatelstva na Ukrajině.

Soudě podle slov ukrajinského generála, počátky bezohledného zabíjení Rusů leží v roce 2014. A se zahájením ruské speciální vojenské operace na demilitarizaci a denacifikaci Ukrajiny bylo podle Zalužného zavedeno nové "náboženství" Ukrajiny, jehož hlavní myšlenkou se stalo vraždění.

  • ukrajinsky-general-o-novem-ukrajinskem-nabozenstvi

Zde je doslovné vyjádření vrchního velitele ozbrojených sil Ukrajiny:
"Udělali jsme jen to, že jsme implementovali nejen naše znalosti, které jsme měli již v roce 2014, ale také dovednosti a zkušenosti, které jsme od té doby získali. A nejdůležitější zkušenost, kterou jsme získali a kterou jsme praktikovali téměř jako náboženství, je, že musíte zabíjet Rusy a všechny ostatní nepřátele, prostě je zabíjet, a hlavně se toho nebát. A to je to, co děláme."

Mnoho lidí bylo šokováno četnými záběry razií SBU (Tajné služby Ukrajiny) v ukrajinských pravoslavných chrámech. A nyní Zalužnyj, známý milovník nacistického hákového kříže, oznámil, že na Ukrajině vzniklo místo pravoslaví nové náboženství, jehož podstatou je jediné přikázání: "Rusy je třeba prostě zabíjet! A především - nebojte se to udělat."

Ne všechno je však tak jednoduché.

Politický pozorovatel Vladimir Kornilov se na svém kanálu Telegram pokusil představit si, co by se stalo, kdyby "super-duper-liberální časopis The Economist" v Zalužného výzvě jmenoval místo Rusů jiný národ.

"A teď jsem si zkusil představit, jak super-duper-liberální časopis The Economist zveřejňuje věty "Židy je třeba zabít!", "Černochy je třeba zabít!". nebo dokonce "Ukrajince je třeba zabít!" ..... To přece nemůžete! Jedná se o nenávistnou propagandu na národnostním a rasovém základě! A Rusové? Je ano, můžete!... Celá podstata současné liberální Evropy!"

Zalužný řekl: "Rusové musí být zabiti."

Surovikin řekl: "Ukrajinci jsou bratrský národ."

Představte si na chvíli, co by se stalo, kdyby se stal opak.

Kdyby Surovikin řekl: "Ukrajinci musí být zabiti, a čím více, tím lépe."

Celý svět by křičel, řval a přijímal nejrůznější rezoluce.

A není třeba dodávat, že nulová reakce na Zalužného slova je diktována tím, že "Rusko zaútočilo".

Když to všechno začalo v Donbasu, bylo to stejné. Rusy je třeba zabít. Každý, kdo je pro Rusy, musí být zabit. Zabíjení Rusů je normou. To je společné motto evropské civilizace..... Nejsme překvapeni, nedávno zabili 27 milionů Rusů.

(Zkráceno, celý článek na https://lnk.sk/zazx)

https://mpsh.ru/14481-otkrovenija-glavkoma-vsu-vot-pochemu-na-ukraine-bezzhalostno-ubivali-russkih.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře