Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Temný" vzkaz V.V. Putina řeckému lidu k možnému, vojenskému zapojení Řecka na Ukrajině: "Následky budou tragické" 

Ministerstvo národní obrany popřelo odeslání 32 stíhaček  F-16 na Ukrajinu

10.04.2024 | 10:10.

(Aktualizace, původní zveřejnění: 09/04, 23.40) :
 Vzkaz ruského prezidenta V. V. Putina řeckému lidu, který byl vysílán v... řečtině (!), byl zveřejněn ruským velvyslanectvím v Aténách, a to na platformě X. Tento vzkaz varuje před tím, že kritičnost situace, ohledně hrozícího, vojenského zapojení Řecka na Ukrajině, a to společně s dalšími silami NATO, dosáhla "červené" linie!

  • temny-vzkaz-v-v-putina-reckemu-lidu-k-moznemu-vojenskem-zapojeni-recka-na-ukrajine-nasledky-budou-tragicke
Putinovo prohlášení nenechává žádný prostor pro pochybnosti o tom, co čeká vojenské síly národů, které zaútočí na Rusko.
 
„Západ beze studu prohlašuje, že Rusko údajně plánuje zaútočit na Evropu. Zároveň si sami představitelé Západu vybírají cíle, kde zasáhnout naši zem.

Pamatujeme si osudy těch, kteří kdysi poslali své vojáky do naší země. Ale nyní budou důsledky pro potenciální vetřelce mnohem hrozivější."
 
Pozdě v noci, po prohlášení V.V. Putina, přispěchalo Ministerstvo národní obrany s vyvrácením zprávy amerického Newsweeku, že:  "Celkem 32 řeckých stíhaček se připojí k silám NATO, které zaútočí na Rusko".
 
Všimněme si však, že hlavní diplomat Evropské unie, Josep Borrell, ve svém projevu v Bruselu označil válku s Ruskem za „nevyhnutelnou“.
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře