Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Projev V.V.Putina na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru - hlavní body + komentáře V.Rogova, Vas. Stojakina, V. Volodina, Colonel Cassad ...

10 citací z Putinova projevu na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru:

Epocha unipolárního světa skončila.
Spojené státy se prohlásily za zástupce Boha na Zemi.
Současné změny v ekonomice a mezinárodní politice jsou tektonické a revoluční. Jako dřív už to nebude.
Kolegové na Západě se snaží bránit běhu dějin, uvažují v kategoriích minulého století, žijí iluzemi a zavírají oči před probíhajícími změnami.
Země „zlaté miliardy“ stále považují všechny ostatní za své kolonie, za státy druhé kategorie.
Všechna ta tvrzení o „dolaru za 200“ (rublů) a kolapsu ekonomiky jsou jen nástrojem informační války.
Ekonomický blitzkrieg proti Rusku neměl šanci na úspěch.
Ztráty Evropské unie ze sankční horečky mohou přesáhnout 400 miliard dolarů.
Evropa a Spojené státy vedou nesprávnou hospodářskou politiku, speciální operace je záchranným kruhem pro západní elity.
Evropská unie přišla o svou politickou suverenitu.

  • projev-v-v-putina-na-petrohradskem-mezinarodnim-ekonomickem-foru-hlavni-body-komentare-v-rogova-vas-stojakina-v-volodina-colonel-cassad

 

V. V. Putin o krizi, hladu, měnách a speciální vojenské operaci

Svět je systematicky zaháněn do globální krizové jámy zeměmi tzv. „Velké sedmičky“ jejich dlouholetou nezodpovědnou politikou, včetně nekontrolované emise (peněz)a hromadění ničím nezajištěných dluhů.

(Země Západu) tiskly a šířily peníze, za které vysávaly veškeré zboží z trhů třetích zemí. Západ doslova jako vysavač vysával zboží z nejchudších zemí a ponechával jim z něj jen ubohé zbytky.

Proč bychom měli směňovat zboží za dolary a eura? USA mohou ukrást cizí peníze kdykoli, když se jim něco nebude líbit, to je objektivní analýza.

Ekonomika imaginárních hodnot začíná být nahrazována ekonomikou reálných aktiv.

V nadcházejících letech bude probíhat proces přeměny globálních rezerv, od měn, které přicházejí o svou hodnotu, k reálným rezervám, takovým jako jsou energetické zdroje a potraviny. To povede k ještě větší dolarové inflaci.

Problémy v ekonomice nevznikly kvůli Rusku. Sice bychom rádi poslouchali, jak jsme „všemocní“, ale není to pravda. Tato situace zrála léta podněcována krátkozrakou politikou Západu.

Objem dodávek obilí může v příští sezóně vzrůst až na 50 milionů tun. Ruská federace bude dodávat obilí nejchudším, v první řadě africkým zemím a zemím Blízkému východu.

Možný hladomor v nejchudších zemích budou mít plně na svědomí USA a evropská byrokracie.

My nebráníme dodávkám ukrajinských potravin na světový trh. Nebyli jsem to přece my, kdo zaminoval Černé moře. Ať ho odminují a my zajistíme bezpečnost (dodávek).

Na Ukrajině je objem pšenice 5 milionů tun, zatímco ve světě se vyprodukuje 800 milionů tun.

Existuje 5-6 možností jak vyvážet ukrajinské obilí. Ať rozhodnou samy kyjevské úřady, jak to udělat, aniž by se orientovaly na své pány zpoza oceánu.
Rozhodnutí provést speciální operaci bylo vynucené a nutné. Všechny úkoly speciální operace budou bezesporu splněny. Zárukou toho je síla našich vojáků a konsolidace naší společnosti.

Provedení ruské speciální operace na Ukrajině je rozhodnutím suverénní země založné na právu bránit svou bezpečnost.

Západ využíval území Ukrajiny vojensky. Na životních podmínkách tamních lidí nikomu nezáleží, jsou „jim ukradené“. Zatímco na vybudování nástupního prostoru na východě Ukrajiny proti Rusku penězi nešetřili.

Západ je tak pohlcen myšlenkou, že Rusko je na něm ekonomicky příliš závislé, že sám tomuto svému mýtu uvěřil.

Rusko nikdy nepůjde cestou sebeizolace, bude rozšiřovat spolupráci s těmi, kteří s ním budou chtít pracovat.

Naprostá většina lidí na zemi je pro spolupráci s Ruskem.

(Na konci videa cca 7:32 min.)

Co se týče mého dojmu z vystoupení ruského prezidenta, tak je vidět, nakolik je ve svém jednání omezen, či přímo na rukou spoután tou „elitou“, která ho stále obklopuje. Je na lidech v Ruské federaci (a nejen tam), aby vytvářeli takové informační prostředí, které by mu ty ruce uvolňovalo. Dobrým náznakem bylo například jeho vyjádření o základní úrokové sazbě, kterou bylo „nutno“ zvednout na 20%, a která se nyní již postupně snižuje.

V přímém vyjádření by to mělo znít asi tak, že současné „řídící“ kádry ji svévolně zvedly s pochybným odůvodněním, ale vnější informační tlak je nutí tu sazbu již snižovat, protože jejich „odůvodnění“ stojí na písku, lidé to vidí, a přímo se k tomu vyjadřují, což jim bere půdu po nohama. Je to jasná ukázka toho, co zmůžou lidé z hlediska Koncepce, z hlediska vytváření informačního pole, protože řízení je proces informační!

Nezapomínejte proto na to, nepropadejte beznaději a nenechte si zavřít pusu! Vedení každé země je dosazeno k tomu, aby ji řídilo ku prospěchu svých občanů a pokud tak nečiní, je to velmi brzy vidět. Potom se lidé musí začít zamýšlet, kdo vlastně jejich vedení ovládá, zda oni a jejich potřeby, nebo někdo jiný, ať už strukturně či bezstrukturně a s jakým cílem…

A o tom je právě Koncepce sociální bezpečnosti.  

zdroj: https://kob-forum.eu/2022/06/18/vladimir-rogov-v-hlavnich-bodech-o-putinove-vystoupeni-na-pmef/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře