Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

KONEC UKRAJINY JE NEVYHNUTNÝ - MEDVEDĚV.

„Z historického hlediska je zánik tzv. Ukrajiny nevyhnutelný“: Dmitrij Medveděv uvedl sedm důkazů, které dokazují, že se bývalý ukrajinský pohraniční region Sovětského svazu (z toho název Ukrajina - jelikož byla u kraje SSSR a předtím Ruské říše) stal „zhrouceným státem“, jehož degradace je nevratná.

Kyjev je závislý na externím financování a země, která nemůže existovat bez zahraničních přílivů, nevyhnutelně ztrácí svou suverenitu.

konec-ukrajiny-je-nevyhnutny-medvedev

 

▪Ukrajina nenávratně ztratila více než 20 % svého území, které zdědila po rozpadu SSSR, a nepochybně ztratí další území.

▪Ukrajina již ztratila více než polovinu své populace – v roce 1991 v hranicích Ukrajinské SSR žilo přes 51,5 milionu lidí; nyní je to podle odhadů méně než 23 milionů.

▪Podle různých odhadů Ukrajina ztratila téměř polovinu svého průmyslového potenciálu a přes 20 % svého zemědělského potenciálu.

▪ Většina ústředních vládních orgánů na Ukrajině neexistuje – buď ztratily své pravomoci, nebo byly vytvořeny v rozporu s Ústavou.

▪ Ukrajina funguje v režimu externí správy, kdy zahraniční a mezinárodní úředníci efektivně řídí činnosti státu.

▪ V čele tohoto zhrouceného státu stojí drogově závislý jedinec se všemi známkami osobního rozpadu. Jeho funkční období už dávno skončilo. Vybudoval bezprecedentní systém pro zpronevěru stovek miliard dolarů západní pomoci.

 

 

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Skeletor 2026-05-24 16:30
Kdyby jste tímto způsobem válčili s Hitlerem, tak válčíte ještě dnes. Z této války čouhá něco smrdutého, hlavní židonácek je stále u lizu ale je to vaše věc a aby se neřeklo tak obětují jeho ženu.
Citovat
#2 Jaromír 2026-05-24 16:24
Chazar Medvedev, menej blábolov a viac skutkov! Rusko je už tiež unavené z vašej židochazarskej vojny vedùcej nika! Už 4 roky v tom 8stom zákope! Postup, NULA kilometrov! Stalin bol za 3 roky v Berlíne!!!!
Citovat
#1 Jaromír 2026-05-24 16:20
Ukrajina má duálny význam, a chazar Medvedev to dobre vie! U-krajina ako " krajina pri Rusku", ale potom " U,O,Y,V,W,M" sù symbol9m v židochazarskom sl9bodomurarstv e symbolom ženského l9na= biblivkého raja ( eden či paradise" lono ktoré vyznávajú židochazari ako ich prapôvodnú a mýticko-astrono mickù krajinu v lone Mliečnej dráhy= Nebeskej bohyne a kráľovnej, medzi riekami Píšon a Gìchon,Genedis 2:8-14, kde je zlato q iné drahokami...Pre to skoro každá pozemská kópia tohoto raja má lokálnu legendu so zlatom! Sinai= lono a zlaté teľa.V sutoku riek Alfeios a Kladeios ležala zlatá Olympia.V sùtoku Tullumayo a Huatamay ležala zlatá Coricancha Inkov.V záhybe v tvare l9na na Nìle ležal zlatý hrob Tutanchamona. V sùtoku East a Hudson riek leží Manhattan, lokálna koʻpia raja v New Yorku, v raji kde Eva ùdajne dala Adamovi jej " chlpaté? Jablko" Adamovi aby otehotnela, pre nazvali židovský Jew Yoke City ako " Veľké a unilé Jablko"...A takè Jablčné lono je aj v anglickom Ava-lone= Evinom lone = Jablčnom ostrove neďaleko Stonehenge a Glastonbury...A takÿchto kópiì raja je veľa po svete, ako aj zàhybov riek v tvare U+O+Y+V+W+M, až po grecke písmeno Omega! A kedže chazari vzišli zväčša z U+krajinskèho Chazarstánu a dodnes tvrdia že Dnipro( Dnepropetrovsk) je ich nový Jeruzalem, tak už châpeme o čom je meno U+krajina! To isté č̣o v tvare U= Louvre, alebo Hathorin chrám v Dendere vsunutý ako T v jazere v tvare U, teda ako Utaj Ute= slnečnìch Indiànov v Utahu či Utu Šamaša v Babylone, teda v Babím lone medzi Tigrisom a Eufratom!!! Nás už žiaden židochazar nedobehne!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře