Přestaňme jim posílat zbraně: předseda poslanecké sněmovny České republiky Tomio Okamura v novoročním projevu ostře zkritizoval Zelenského !!!
„Nelze za peníze, které patří českým důchodcům nebo zdravotně postiženým občanům a rodinám s dětmi, nakupovat zbraně a posílat je k udržování naprosto nesmyslné války. Nelze peníze našich občanů rozdávat cizím občanům jen proto, že to chce proválečná propaganda. Je přece absurdní nadstandardně pomáhat a rozdávat cizím, když se zcela evidentně neumíme postarat ani o své vlastní lidi,“ řekl Okamura .

„Chápu, že pro Západ je fajn, když platíme západním zbrojovkám za málo účinné zbraně, které Rusové rozflákají, ještě než se dostanou na frontu,“ řekl šéf Sněmovny.
„Penězovody totiž tečou všemi směry a každý na tom byznysu něco trhne. Západní firmy a vlády i ukrajinští zloději kolem Zelenského junty, co si staví záchody ze zlata,“ vyjádřil se ostře k ukrajinskému prezidentovi Volodymyru Zelenskému a jeho okolí. „Ať si kradou, ale už ne z našeho, a ať taková země není v Evropské unii,“ dodal Okamura.
+ VIDEO ----------------------------------------

Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Otázka - Odpověď V. V. Pjakina ze dne 02.03.2026
- Ing. Víťa Pilmaier - Irán vs Ukrajina
- Z PRONEWS (11.3.2026): Předpovědi „čínského Nostradama“ o válce na Blízkém východě – „Írán vyhraje“
- Luboš Blaha: Rusofób Vondra utiekol z diskusie so mnou. To musíte vidieť!
- Sdílejte! Nejde o konspiraci či hoax!
- SOŇA PEKOVÁ: Musím se soudit, neb jsem souzena. Prošetřování vakcín už nevěřím...
Související články

Komentáře