Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Servilní presstitut lapal po dechu, to bylo halóó

  • OVM
Pracující lid drží strachem hubu a krok, státní zaměstnanci zase drží palce, ať se současný marasmus udrží co nejdéle, a oni urvou co nejvíce, z krajíce daňových poplatníků. Takže jediný, kdo si může dovolit svobodu slova je finančně zajištěný podnikatel.

Ne, že by byl čistý jako lilie, ale hovořil lidem z duše, a nahlas, co většina dávno ví. Na to český tzv. moderátor není zvyklý. Je to signál, že v Praze, horní palubě Titaniku, se tanečníci začínají hádat. Propagandistická mašinérie masmédií už spustila kampaň, jak jej umlčet. Nebo jej budou muset odklonit jako Mrázka, do pekla.

V zemi, kde lidé v ani obcích, nemají vliv na sestavení ani rady vlastní obce, si tento propagandista ( Václav Moravec ) dovolil tvrdit do nebe řvoucí nehoráznost, "že vládu sestavili lidé ve volbách"

Šokovaný presstitut Moravec, nikdy nezažil nikoho bez servítek

"Tenhle člověk patří na dvě místa - do Bohnic a do basy," prohlásil Babiš o superguru Bártovi, kterého volilo nemálo doblblých čechů.

Veverky ? Nejhorší strana od revoluce

"Je absurdní, že paní Peake a Věci veřejné tady mají na starosti korupci. Nic horšího po revoluci tady nevzniklo než Věci veřejné. Je to strana, která byla založena na rozkrádání nejdřív Prahy 1, Prahy 10 a Prahy 11," sdělil Babiš své rozhořčení přímo do očí Karolíny Peake, blekotající obecné nesmysly. "Pokud chce paní Peake něco udělat pro dobro této země, ať vystoupí z Věcí veřejných," doporučil Babiš vicepremiérce pro boj s korupcí Peake.

"Odklonit", po tunelech nová slovní perlička Kocourkova

"Kocourkova tisková konference vejde do české politické mytologie, jako pohádka o tom, jak Kocourek odkloňoval peníze k mamince" míní šéf české Transparency International, Ondráček.

Dělají z lidí debily! Od rána do večera!

Podnikatel přirovnal Českou republiku k velké Potěmkinově vesnici. „Žijeme v jedné hrozné lži. Už tady není vůbec žádná perspektiva," řekl s tím, že všichni politici kradou, ale každá nová vláda si říká o ještě větší úplatky. „Dalík nešel pod pět set, s Řebíčkem přidali tři nuly. Bárta nezastavil výstavbu dálnic, aby ušetřil, ale aby vybral ty peníze teď on," zaznělo v průběhu výstupu. "Dělaj' z lidí debily! Od rána do večera!" vybuchl v jednu chvíli jeden z nebohatších lidí v Česku, když hovořil o korupci v dopravním stavebnictví. Usměrnit ho příliš nezvládal ani ukázková novinářská prostitutka Václav Moravec, od kterého se miliardář slovy "teď mluvím já" nenechal přerušit.

Germán říká: "čech je jako cyklista, furt šlape do pedálů a záda má ohnutá"

"Za komunistů kradli u nás zelináři a řezníci, občas asi i pracovníci podniků zahraničního obchodu, ale komunističtí funkcionáři nekradli. Ti totiž měli své výhody, mysleli si, že na svých postech budou věčně, takže krást neměli zapotřebí," míní Babiš.

Blekotová alias Peake o 12 mld., co jsme prošvihli a nikomu nechybí

Politička Peake obšírně hovořila i o situaci kolem Mostecké uhelné společnosti. Poukázala na fakt, že na švýcarských účtech leží 12 miliard korun ( jak jsme psali zde ), o kterou se česká vláda zatím vůbec nehlásila. Aby Česko peníze dostalo zpět, muselo by v kauze vystupovat jako poškozený stát. „Nikdo z ministrů, které Švýcaři v záležitosti oslovili, záležitost na vládu nepřinesl. Dodejme, že švýcaři se snažili česku tyto peníze zachránit 14 měsíců. A nic.

V tomto bordelu se nedá žít, říká druhý nejbohatší Čech

Jsem šokovaná z toho, že o tom někteří věděli třeba a nic neudělali," podivuje se Peake. Podle Davida Ondráčky je však politická motivace ke zdrženlivosti více než jasná. Aby Česko peníze dostalo zpět, muselo by v kauze vystupovat jako poškozený stát. Což by znamenalo nutnost okamžitého spuštění soudních řízení s viníky kauzy. A mezi nimi jsou, jak Ondráčka poznamenal, i mnozí nejvlivnější politici a manažeři, včetně prezidenta. Je to obludný případ zlodějny, míni dále Ondračka.

Justiční mafie na karlovarském festivalu - to je české Palermo

Následně se pustil do stavu české justice. „Chodíte na karlovarský festival? Tam se schází celé české Palermo. Tam vidíte, jací státní zástupci a snídají s kmotry," vykřikoval Babiš. Poté navázal na situaci v hlavním městě a opřel se znovu do Věcí veřejných, jejichž politické začátky jsou s metropolí svázány. „Praha je nejrozkrádanějším místem republiky," zdůraznil Babiš. Na přetřes přišlo i jméno šéfa Strany svobodných občanů Petra Macha, kterého Babiš označil za Klausova cvičeného medvěda. Stejný přídomek si vysloužil i formální šéf VV Radek John, jehož medvědářem má být zase Vít Bárta.

Klausovi výběrčí, vždyť Chirac v Paříži taky krade

Babiš, nejprve v diskusi prohlásil, že nemá problém konkrétní osobu jmenovat, na přímou otázku moderátora označil tuto osobu familiárně Vašek Petr. Poznamenal, že pro nařčení nemá žádné důkazy, ale má svědky. Konkrétně prý Babišovi telefonoval Vladislav Šavrda, mimo jiné ředitel tenisového areálu na Štvanici, a zprostředkoval tak Babišovu schůzku s Václavem Petrem v hotelu Hilton. Šavrda je znám jako Klausův tenisový trenér a sparingpartner. Podle dřívějších informací deníku MF Dnes se trojice Klaus – Šavrda – Petr pravidelně schází u piva. Právě v Petrově podniku. Tam v roce 2008 vznikla také fotografie Václava Klause s mladou letuškou, kterou pořídil bulvární novinář. Na námitku ve studiu přítomné Karolíny Peake, že mohl kontaktovat policii, Babiš namítl: „Tak jako ji kontaktoval pan Michálek a udělali jste z něj debila."

odkaz na 1.díl tentokráte opravdu diskuzního pořadu

odkaz na 2.díl tentokráte opravdu diskuzního pořadu

http://www.mikulovice.com/tydenik/servilni-presstitut-moravec-lapal-po-dechu-to-bylo-haloo

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře