Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nechci nacistickou ODS

Jsem členem ODS, ale poslední vyjádření Petra Fialy mne zvedlo ze židle a zcela vážně přemýšlím, že to členství ukončím. To si opravdu nikdo neumí vzít ponaučení z minulosti?
Petr Fiala (anebo spíše jeho lidé) napsal na Facebook toto:

Právo na protest má každý svobodný občan. Tato forma je ale nevkusná a hluboce urážlivá. Zaslouží si jen opovržení.(Foto: Michal Čížek)

  • nechci-nacistickou-ods

Já sám bych si tu hvězdu nepřipnul, ale opravdu má pan předseda pocit, že to již předem deklarované a v médiích opakovaně zmiňované rozdělení na lepší, očkované a ty horší neočkované občany, kteří například nebudou moci do divadla, na koncert a vlastně vůbec nikam, nemá jistou podobnost s tímto nacistickým symbolem?

Tehdy to nacisté také hned nezačali koncentráky a cílenou likvidací. Začalo to právě velice podobným postupným osekáváním občanských práv určité skupiny obyvatel. Věřil jsem, že ODS je strana, která uznává individuální svobody a proto jsem se stal i členem ... možná je nyní ten pravý čas to přehodnotit.

V tom Hitlerově Německu to totiž začínalo podobně. Taky to bylo mj. zákazem návštěv kin, divadel a dalších zábav pro nevyvolené občany. A postupně přitvrzovali. Kde je záruka, že nebudou přitvrzovat i nyní? Já mám nejspíš přirozenou imunitu proti všem takovýmto virózám (možná proto, že mám celoročně obyčejnou blbou rýmu) pravděpodobně včetně covidu, který jsme v baráku měli nejspíš díky tetě z Itálie už na přlomu ledna a února minulého roku a nic to neudělalo ani mé dvaaosmdesátileté mamince po několika operacích plic.

Nevidím jediný důvod proč bych se měl nechat očkovat vakcínou, která není nijak ozkoušená a prokazatelně (už se to objevuje i oficiálně) má mnohem větší procento nežádoucích účinků než vakcína proti chřipce (kterou také nemám důvod využívat). Obzvlášť když tyto mRNA vakcíny pouze zabrání těžkému průběhu, ale nezamezí nakažení na slizniční úrovni a tudíž i očkovaní budou dál infekční stejně jako všichni bezpříznakoví.

Už to byl donucen uznat oficiálně i Blatný, pokud to alespoň trošku sledujete. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale rozdělení společnosti na očkované a tudíž plnoprávné občany se všemi právy a neočkované občany druhé anebo dokonce úplně té nejspodnější kategorie s velice omezenými právy mi ty židovské hvězdy prostě připomíná až příliš silně. Sorry jako ...

Autor: Ivo F. Cilich
Zdroj: https://cilich.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=763647

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře