Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Farský je hitlerčík

Vím to už od první hodiny a dne, kdy se tenhle vousatý spratek a místopředseda hnutí STAN poprvé objevil na obrazovce, a dnes v 11.15 hod., a to poté, co jsem si v rámci vystoupení představitelů STANu na obrazovce ČT vyslechl jeho sprostý a útočný výpad proti vládě, jsem se v tomto svém názoru jen utvrdil.

  • farsky-je-hitlercik

Protože útočit na vládu, která je dnes ve světě za to, jak rychle a pohotově a de facto nejčasněji ze všech evropských vlád zareagovala na rozvoj infekce koronaviru, dávaná za vzor (např. výzva vědců celého světa, vedených belgickým virologem M.G. Watheletem), a osočovat ji výtkami tak nízkými a podlými, vedenými zcela průhledně jen nenávistí a zlobou, a argumenty prázdnými stejně, jak prázdná je hlava tohoto neuvěřitelného mudrlanta, je mimo oblast chápání každého normálního člověka, pokud ovšem nevezmete v úvahu, že existuje i chápání jiné, a to chápání lidí prolezlých zlem od paty až na temeno hlavy, což je právě případ člověka, o kterém píši.

Protože co tento vzor nového dravého politika vládě vyčítá? Že prý nám nedává žádný fahrplan, co bude dělat v budoucnu, jak rychle a jak postupně bude uvolňovat svá omezovací nařízení, což prý máme plné právo vědět, a to snad až do poslední hodiny a ne-li minuty našich životů – a když ne, bude zle, bouří na vás a na vládu sprostý agresivní tón jeho hlasu. Jako kdyby tento člověk neměl tušení, že nikdo na světě dnes neumí předvídat, jak se bude koronavir vyvíjet, že právě dnes přicházejí z Číny zprávy, že vir mutuje, čili mění svoji podobu a vlastnosti mnohokrát rychleji, než se ještě včera kdo domníval, a že teprve podle vývoje tohoto viru, který probíhá na určité časové ose, je možno rozhodovat o tom, co uvolnit a co ne.A že je to tedy de facto ten vir a ne my, který rozhoduje co a kdy činit, co a kdy povolit, resp.co a kdy zase zpřísnit.


Ale možná tohle všechno politik Farský ze STANu ví též, ale ještě líp ví, kde hledat hůl, kterou by psa zpráskal. A tak sáhne do svého nitra, hůl zvedne a bije, protože takové je jeho ustrojení a takový je smysl jeho života.

Lubomír Man

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře