Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

"Proč Klaus ještě nevisí?", aneb Profesorův polibek smrti

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Ne, neradujte se zastánci totalitarizmu, nemám na mysli obnovení trestu smrti pro Prof. Ing. Václava Klause, CSc., Dr. h. c. mult., k vyjádření "vděku" za jeho "zásluhy o stát", až začátkem března přijde o prezidentskou imunitu. Míním snímání jeho prezidentských portrétů ze stěn kanceláří státních úřadů a školních tříd, ke kterému hromadně dochází po derniérovém prezidentském projevu, kterým Profesor 1.1.2013 vyhlásil amnestii skandálně přinášející garanci doživotní beztrestnosti pro všechny již usvědčené, jakož i všechny dosud vyšetřované pachatele největších kauz hospodářské kriminality.

  • proc-klaus-jeste-nevisi-aneb-profesoruv-polibek-smrti

Po třech pravomocně odsouzených aktérech kauzy vytunelované společnosti H-Systém, si nyní může oddychnout například i zločinný soudce Jiří Berka stíhaný v kauze zmanipulovaných konkurzů. Tento usvědčený podvodník a finanční zločinec by se dokonce mohl vrátit na post soudce a ještě dostat náhradu ušlé mzdy ve výši 5 milionů korun, které nejen tomuto usvědčenému darebákovi, díky Klausově amnestii, mají daňoví poplatníci v budoucnu hradit.

Václav Klaus se proti smršti veřejné odborné i laické kritiky, která se po jeho vpravdě choromyslném posledním novoročním projevu na něj snesla, ohradil prostřednictvím vysílání České televize.

Dne 8.1.2013 v TV pronesl mimo jiné - "Je to kampaň proti mně, proti hodnotám, které představuji a zastávám a které více než dvacet let v politice prosazuji…… Je výrazem obavy mých politických soupeřů z mého dalšího veřejného působení….Před 15 lety jsem v podobné situaci řekl větu 'jedeme dál' - ta platí i dnes…./citace z Klausova TV proslovu/".

Odstupující prezident tak občanům připomněl "Sarajevský atentát" z 28.11.1997, kdy vlivní členové ODS - nekradoucí a nezkorumpovaní politici Jan Ruml a Ivan Pilip v TV přečetli prohlášení, v němž Klause jako svého předsedu, který byl tehdy pracovně v Sarajevu, vyzvali k odstoupení z čela vládní strany. Místo toho, spolu s několika dalšími poctivými členy, byli však stranu "modrého ptáka" donuceni opustit oni a Klaus se svými "věrnými", ctícími jeho "hodnoty", v ODS zůstali. Tím byla odstartována jedna z největších politických krizí v historii samostatné České republiky, při které dokonce došlo ke zrušení základního principu parlamentní demokracie.

Václav Klaus jako premiér a předseda nejsilnější vládní strany za ODS, tehdy s Milošem Zemanem - v té době předsedou nejsilnější opoziční ČSSD, uzavřeli tzv. "opoziční smlouvu". Tím společně zrušili základní princip parlamentní demokracie a odstranili ústavní překážku bránící nekontrolovatelnému beztrestnému dorozkradení majetku zaniklého socialistického státu, započatého Klausovou privatizací "při zhasnutí" a "neznalosti špinavých peněz" a umožnili zavádění nových forem beztrestného rozkrádání státu a rozvíjení beztrestných kriminálních finančních aktivit směřujících k bezpracnému osobnímu obohacování státních představitelů, parlamentních i komunálních politiků a tzv. "kmotrů".

Na začátku letošního roku, vyhlášením zločinné amnestie, odcházející prezident uzavírá kruh svých "zásluh o stát", neboli jak on říká - "hodnot, které představuje a zastává". V první den voleb nového prezidenta, v pátek 11.1.2013, ve volební místnosti v Praze 8, kam formálně trvalým bydlištěm Václav a Livie Klausovi patří, končící prezident novinářům naznačil, koho on volil a občanům doporučil, komu by měli dát svůj hlas oni.

Klausovým favoritem je spoluautor a spolusignatář zmíněné nemorální "opoziční smlouvy" z roku 1997 - politický bonviván, diskutabilní bonmotář a mýlící se prognostik - víc jalový žvanil než seriozní politik, Ing. Miloš Zeman, CSc. /1944/. Tento politický "dinosaurus" může být velmi rád, že jej Klaus při jeho propagaci novinářům nejmenoval.

V době důvodného spontánního předčasného snímání prezidentových portrétů ze stěn úřadů a školních tříd, by Klausovo doporučení mělo pro prezidentského kandidáta znamenat "polibek smrti". Bude tomu skutečně tak?

V každém případě by si voliči třetího českého prezidenta měli velmi dobře uvědomit, že Václav Klaus - propagátor extrémně zvulgarizovaného principu "neviditelné ruky trhu" a podporovatel Viktora Koženého a dalších privatizačních podvodníků, které nyní všechny doživotně omilostnil, jako svého nástupce na Hrad a "garanta" pokračování jím prosazovaných "hodnot", doporučuje právě Miloše Zemana - prezidentského kandidáta číslo 6.

Facebook komentáře