Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tisíce úchylů v kostelech

Jsme neustále svědky různých otřesných až perverzních zpráv o pedofilii, zejména mezi katolickými kněžími napříč celou naší zeměkoulí. Oběti těchto nemravných kazatelů pak dožívají svůj život v traumatech a jsou nadosmrti poznamenány těmito hrůznými činy.

Papež František, který je často nazýván komunistou, marxistou a dalšími výrazy, protože otevřeně projevuje sociální cítění, se rozhodl tvrdě zasáhnout, což já vítám. Pokud se papež nepřepočítal, tak mezi asi 414 tisíc kněžími je zhruba 8 tisíc pedofilů, tedy 2 procenta, což je skandální skutečnost připomínající doby dávno minulé, středověk. Já toto číslo odhaduji ještě mnohem vyšší.

  • tisice-uchylu-v-kostelech

I když se církev snaží zdeformovat tyto výroky ve svůj prospěch a všemožně se za každou cenu očistit, dokonce v podstatě popřít i to co je dokázané, tak už ji málokdo uvěří. Osobně považuji za nejproblematičtější a nejnesmyslnější celibát katolických kněží, který byl zaveden až zhruba 900 let po smrti Ježíše Krista. Celibát je podle mě přežitek a měl by být zrušen. Ačkoliv si to vyžádá určitou dobu, v rámci bezpečnosti našich dětí chodících do kostela.
 
Každý kněz by neměl mít problém se normálně oženit. Vždyť u východních katolických církví to tak bez problémů funguje a případy zneužívání dětí se nemnoží jak houby po dešti. Děti jsou přeci to nejcennější, co rodiče mají, proto je nutné je ochránit.

Ing. Pavel Janeček, kandidát KSČM do Zasupitelstva města Náchoda

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře