Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nechápu, proč Česká republika podporuje krveprolití

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Ministerstvo obrany dle oficiálních zpráv darovalo Ukrajině přes 10.000 kusů výstroje.

Materiální pomoc zahrnuje podle údajů ministerstva například 2000 kabátů vzor 97 s vložkou, 800 bot vzor 95 či 3000 plyšových ušanek. Z našich zaplacených daní se dala zelená ukrajinskému vraždění žen, dětí, starců a dalších nevinných bezbranných civilistů.

  • nechapu-proc-ceska-republika-podporuje-krveproliti

Nechápu, proč Česká republika podporuje krveprolití? Mně se nikdo nezeptal, zda-li chci z daní přispět na válku. Nevystrojená armáda dnešní Ukrajiny by mohla dopadnout jako kdysi nacistická armáda Německa u Stalingradu, a to by bylo očividně v rozporu s ideologií naší zahraniční politiky.

Na druhou stranu, v současné době žije v České republice zhruba 11 500 lidí bez domova, kteří stojí o pomoc a vyhledávají ji. Tento údaj vyplývá z výsledků sčítání bezdomovců provedeného Českým statistickým úřadem. On skutečný celkový počet bezdomovců je vyšší, protože ne všichni pomoc hledají.

Teplé oblečení potřebují lidé tady u nás, kteří z různých důvodů skončili venku na ulici. Kdyby to zimní oblečení o vánocích rozdali bezdomovcům, tak by podle mě udělali lépe. Při některých charitách existují šatníky a zařízení, které se v mrazivém počasí zcela vydávají ze svých zásob, zatímco je poptávka v krušných mrazech doslova enormní.

Ing. Pavel Janeček, zastupitel města Náchoda

Facebook komentáře