Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Policejní šikana CFP!

  • ODTAH
MUDr. Rath včera v podstatě potvrdil vše, co jsem popsal ve svém posledním blogu o jeho kauze. Kradou všichni, aby měli na volební „kampaň". Samožerná mediakracie tak prostřednictvím nesčetného kvanta předražených volebních kampaní do všech těch místních, obecních, krajských, národních a nadnárodních institucí požírá sama sebe zevnitř.

Do prázdné, „demokracií" vytunelované a vykradené „skořápky" se pak „nastěhují" nacionalisté, neonacisté, komunisté a jiní .....isté no a v tom nejhorším případě zachránci z MMF a EU, kteří nám pak připraví ještě světlejší zítřky. Ale to již musí být v této zemi jasné úplně všem, tudíž ne o tom budu psát.

Nebudu předstírat, že k napsání tohoto textu mě neinspiroval Rathův včerejší projev v parlamentu. I já mám totiž pocit, že se proti mně v poslední době všichni, zvláště pak státní represivní moc, spikli.

Včera mi totiž ozbrojená pěst zkorumpované vládní moci opět odtáhla auto. Za poslední rok již potřetí. A dvakrát mi ho za stejnou dobu vykradli. Obávám se, že i v tom mají prsty ti samí, co se starají o jeho odtah. Když ho nemůžou nechat odtáhnout odtahovou mafií, tak ho alespoň natipují zlodějům. To vše před domem, kde bydlím. A nemůžu se zbavit dojmu, že se jedná o šikanu hraničící s torturou. Co prožívá člověk spěchající za povinnostmi, který se chystá odjet ve svém autě, zaparkovaném před svým domem, a to tam k jeho údivu není, nebo je opět vykradené, může pochopit snad jen David Rath, Strauss Kahn nebo Julia Tymošenková. Nejde jen o ty tisíce za „výpalné jménem odtah", ale i o ztracenej den a hlavně o pocit bezmoci proti výpalné odtahové mafii, která za pomoci zkorumpovaných strážníků pravidelně šikanuje obyvatele Prahy. Někdy si již myslím, že si ho prostě vezmou nebo do něj vlezou vždy, když potřebují vyměnit baterie do štěnice, kterou mi tam nainstalovali. To, že při nahlášení vloupání do mého vozu ani nic nevyšetřují natož, aby brali otisky prstů, nemusím doufám zdůrazňovat. Samozřejmě i špiclovací kamery, kterými poseli celou Prahu jsou v případě vloupání do mého vozu pravidelně otočené na jinou stranu.

Možná se jedná i o vzkazy zkorumpované vládní moci, abychom v CFP! tolik nekritizovali. Vždyť jim se zas tak zle nevede, tak proč si stále stěžujeme? Úplatky bohužel neberu, ne proto, že bych nechtěl, ale nikdo mi je nenabízí, tudíž mě nachytat se sedmičkou vína nemůžou, ale v mém případě poslouží i obyčejný šikanózní odtah. Když se bráním, že je zneužíván zákon k mé šikaně, příslušník městské odtahové mafie, vědom si neprůstřelného politického systému, který zde vládne, jen suše podotkne, že on zákony nedělá, a jestli se mi to nelíbí, ať se stanu poslancem a zákon změním. Na to jsem mu odpověděl, že už jsem to zkoušel, ale bohužel to nevyšlo, poněvadž jsem si neměl z čeho nakrást na volební kampaň. Vyzývám proto tímto mezinárodní lidskoprávní organizace k prošetření šikanózních praktik městské odtahové mafie Prahy 1, které jsou aplikovány na představitele nezávislého tisku. A ať se jdou rovněž podívat na to parkoviště, kde moje auto stále končí a ty „lidi" co ta parkoviště obsluhují. Vedle nich i bachaři v českých kriminálech vypadají i mluví jako univerzitní profesoři.

Z tohoto a mnoha dalších důvodů:

Viním TOP 09, která má nejen post ministra financí, práce a sociálních věcí, zdravotnictví a zahraničních věcí, ale i starosty a radního pro dopravu na Praze 1 ze zneužívání policie k politickému zastrašování nezávislého tisku.

Viním i opozici na Praze 1 z toho samého.

A v neposlední řadě viním sebe i vás z toho, že to všechno stále ještě tolerujeme.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře