Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hřebíky do rakve ODS

Je pravdou, že ODS se na CFP moc nevěnujeme, poněvadž nevládne a ani v opozici není v podstatě vidět.

Avšak s jednou výjimkou a tou je Pavel Novotný, který každým svým činem a slovem překonává znovu a znovu sám sebe.

Kde je morální a mravní dno tohoto politika za ODS?

Snad v Mariánském příkopu nebo ještě níž?

  • hrebiky-do-rakve-ods
První hřebík do rakve ODS.
 
P.Novotný je skálopevně přesvědčen o své dokonalosti a nenahraditelnosti. Avšak kromě rozvodů několika českých "hvězdiček" a dohnání k sebevraždě bývalé princezny českého popu toho před vstupem do politiky v životě moc nedokázal. Nyní již jako regionální politik za ODS stihl v ruské státní televizi pourážet moderátory a v podstatě svým vulgárním neurvalým vystupováním, ale hlavně snahou o vybudování pomníku ruským kolaborantům s nacisty i všechny Rusy a hlavně židy.

Mimochodem, nevím jestli jste si to všiml pane Fialo, ale na kongresu ODS pourážel i drtivou většinu členů ODS, což ovšem mně již tolik netrápí, ale Vás by mělo.
 
Bohužel nyní lze už jen konstatovat, že lidem oblíbený bavič Petr Novotný měl místo cestování po světě s Ringem svého syna v mládí nejspíše více řezat. Ale možná cestoval právě proto, aby s nezvladatelným synem nemusel doma být. Kdo ví? 
 
Takže Pavel Novotný je zcela jistě jedním z nejtluščích hřebíků do rakve ODS. Tedy v případě, že mu Petr Fiala brzy nepošle smsmku ve tvaru: Pavle je čas.

Dalším hřebíkem (pozn.: neméně tlustým) do rakve ODS je návrat "srdcaře" Alexandra "Promopro" Vondry.
 
Tento Havloid se bohužel pro ODS opět hlásí do služby. Strana před pár měsíci odolala pokusu o návrat kmotra kmotrů Ivana "Íčko" Langra, aby jen o pár měsíců později zvolila do funkce místopředsedy ODS, člověka, který dokázal za "pouhých" půl miliardy korun českých ozvučit summit NATA v Praze.
 
Tento již téměř šedesátiletý marketingový a finanční, ale i právní génius (právní proto, protože za to ozvučení - čti rozkradení půl miliardy ze státního rozpočtu - nesedí on, ale jeho spolupracovníci), však stále nejspíš žije někde v devadesátých letech minulého století, poněvadž stále sní o vojenské základně USA v ČR.
 
Tentokrát o letecké v Mošnově. Hlavní argument vojenské základny USA v Česku je ten, že, když ji mají Poláci, tak ji musíme mít i my. Tak takhle smýšlí tento majitel modré knížky, v jemu odporném komunistickém režimu, zadarmo vystudovaný politický geograf.
 
To, že na takovouto základnu okamžitě namíří jaderné rakety Ruská federace je už nepodstatné. Mimochodem neziskovka "Ne základnám" (alias smrdutí čecháčci), která ve své době dokázala zaplnit i Václavák a do běla vytočit i jinak klidného Václava Havla, stále existuje.   
 
Třetím hřebíkem do rakve ODS je paradoxně otec-zakladatel ODS Václav Klaus starší a hlavně jeho syn Václav Klaus mladší, který byl ze strany odejit, kvůli tomu, že řekl pravdu a přirovnal EU k Protektorátu B und M, což si ostatně myslí již většina českého národa.
 
Všemi politology není ani na vteřinu zpochybňován fakt, že VK mladší vám (ODS) novou stranou Trikolóra odejme minimálně 3 až 5 procent hlasů. Již teď se potácíte za Piráti s nějakými 10-12 procenty. A to jste mívali i 15 procent.
 
Čtvrtým hřebíkem do rakve ODS je lidská paměť. Lidé si, bohužel pro vás a ODS, stále ještě pamatují ideově prázdného Topola se svým dvojčetem - výběrčím, dnes již kriminálníkem Dalíkem, ale i nedávnou "premiérku" Janu Nagyovou, která se svým mopslíkem Nečasem "řídila" Česko.
 
Pane Fialo to vy, tedy ODS, jste důvodem toho proč tu s komunistama vládne oligarcha Babiš, již cca pět let a minimálně dalších 10 ještě bude.
 
A budete-li ze strany vyhazovat populární a oblíbené členy ODS, zastávat se primitivních vulgárních hulvátů a narkomanů (poněvadž řeporyjský čudl je permanentně zhulený) a tahat do strany zpět politické trilobity, bude vaše strana v tom lepším případě jen podržtaškou Pirátům, tak jak je tomu nyní v Praze.
 
Jo a národním ptákem Česka by měla být straka - modrá straka. A snad Vám nemusím říkat proč?
 
(P.S. A příště o ČSSD. Tam už je ale rakev hotová a hrob vykopán, takže to bude spíš už jen nekrolog.)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře