Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

CFP! na Facebooku

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • sujablog
Tak jsme se cca před týdnem sešli, mám na mysli naše celá tříčlenná redakční rada, abychom probrali průnik CFP! na dnes tak módní sociální sítě.

Na pomoc jsme si přizvali v tomto oboru zdatnějšího kolegu z Nezákladnám Johna Bruka, aby nás provedl temnými zákoutími a nástrahami tohoto fenoménu dnešní doby. Na začátku jsem se jen velice nesměle snažil oponovat, že vlastně i my jsme sociální síť, na které se lidé setkávají, kde diskutují a občas si i zanadávají. Tak proč bychom my měli chodit na nějaký Facelifting či Facebook či co. Ať tihle faceti přijdou k nám, my se bránit nebudeme.

Byl jsem, ale jako vždy přehlasován, a tak jsme se pustili do rozplétání facebookových záludností. Teda lépe řečeno náš webmaster Jaromír s Johnem Brukem. Museli mluvit cizí řečí, nejspíš nějakou Javou, poněvadž já jim vůbec nerozuměl. Upřímně ani těm facebookům vůbec nerozumím. Vždyť proč by vlastně o sobě lidé měli chtít všechno vytrubovat do světa. Koho by vlastně mělo zajímat, že jsem právě dojedl špagety nebo že jsem se z nich pak ...., teda že jsem z nich dostal průjem. Mám email, svoji osobní stránku a kdo bude chtít, tak si mě najde. Proč mám mít ještě nějaký profil na Facebooku? Pak mi ale bylo vysvětleno, že se přes Facebook o nás může dozvědět více lidí. Nebo, že se na Facebooku může přímo vytvořit klub fanoušků CFP!. Nevím sice co si za to koupím, ale budiž. Tak a koukám, že po měsíci na Facebooku již máme 229 příznivců. To "již" však berte s rezervou, poněvadž jakýkoli dvanáctiletý puberťák jich tam má víc. A to ani raději nezmiňuji patnáctileté puberťačky, co si tam vyvěsí foto v bikinách. Schválně jsem se podíval na jednu moji známou a měla jich tam přes pětset. A to jí už bylo třicet a v profilu měla jen tvář. Tak nevím co děláme špatně. Možná píšeme příliš složité intelektuální články, třeba jako tenhle. Možná bychom tam měli vyvěsit foto Kateřiny Klasnové v bikinách. Ale i to už vlastně všude bylo. Možná jste se milé facebookové dívky a kluci i trochu urazili, když jsem Vás v několika blozích nazval "facebookovými smrady". No vězte, že jsem si ten "terminus technicus" jen propůjčil z Bakalova Respektu, který takhle o vás píše a to dokonce i na papíře. Ale jestli jsem se vás tím milé holky a klucí, nějak dotknul, tak se samozřejmě omlouvám. Jak by asi řekl jistý „intelektuál", shodou okolností také Mirek: Honzo, Gusto, Vašku...hoši neblbněte, já to tak nemyslel.

Když Tereza dopíjela svoji osmou a jako vždy poslední dvojku přišel Solis, aby se pochlubil čerstvě podepsanou fotkou od Kalouska. Podpis byl ještě vlhký. Jak to vše skončilo nevím, poněvadž jako abstinent v pohostinských zařízeních brzy ztrácím kontakt s okolní podnapilou realitou, a tak jsem se raději po anglicku vytratil.

Mimochodem, kouření v latinoamerických restauracích již dávno zakázali. Po návštěvě české putyky můžu svůj oděv rovnou vyprat nebo pověsit na týden do průvanu. A to raději ani nemluvím o pasivním kouření.

Takže pro ty, kteří to ještě nevědí, jsme i na Facebooku, tak si nás koukejte nějak odkliknout či co a klidně přemluvte i bábu s dědou...... Mně je už všechno jedno.

Facebook komentáře