Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Latinská Amerika: Běžte do ... s tím zeleným neokolonializmem!

Ty tam jsou časy, kdy co řekl Západ, byl imperativ doby. Dnes je Západ se svými politickými osobnostmi a vůbec svými novými hodnotami za pošuka. A čím dál ví je muto ostatními zeměmi světa dáváno sežrat. Naposledy jeho zelená nesoudnost, kterou, podobně  jako své nové hodnoty, si myslí že může vnucovat do celého světa.

  • latinska-amerika-bezte-do-s-tim-zelenym-neokolonializmem

Země Latinské Ameriky učinily zelenému západnímu dandyzmu přítrž:  Běžte do ... s tím zeleným neokolonializmem! Neokolonialismo verde? Tůdle, Dandy! Diplomatickou řečí to vyjádřil prezident největší Lat.am. země - Brazílie, Lula da Silva na Amazonském summitu v brazilském Betlémě:

"Zelený neokolonializmus pod záminkou ochrany životního prostředí je nepřijatelný! Nastolování hospodářských bariér a diskriminatorních opatření pohrdá regionálními standardy a národními politikami!" (“Não podemos aceitar um neocolonialismo verde que, a pretexto de proteger o meio ambiente, impõe barreiras comerciais e medidas discriminatórias, desrespeita os marcos regulatórios e as políticas nacionais“.)

zdroj: https://observador.pt - (visao.pt) - Impala - (headtopics.com)

https://www.islamizace.cz/Articles/1676-latinska-amerika-bezte-do-s-tim-zelenym-neokolonializmem-.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře