Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tajemný Donbaský trojúhelník – díl druhý.

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V záhadném trojúhelníku v Doněcké a Luhanské oblasti západní média zaznamenala další mimozemšťany, nebo Rusy vyvolané nevysvětlitelné jevy. Kromě událostí, které jsme uvedli minule, se tam děje ještě toto:

  • tajemny-donbasky-trojuhelnik-dil-druhy
Téměř úplně přestávají fungovat vyspělé americké špionážní technologie a nějaké rušivé vlny způsobují, že družice a pozorovací letouny, které jsou jinde schopné přiblížit automobily tak, že lze přečíst jejich registrační značky a naprosto přesně rozeznat Ford od Škodovky (viz satelitní snímky od google) nemohou, když chtějí světu odhalit pravdu a zobrazit tisíce ruských zabijáckých agresorů a stovky obrněných vozidel a tanků vyprodukovat nic jiného, než záběry, na kterých vidíme pouze tisíce malých rozmazaných kostiček, v kterých však naštěstí zkušené jestřábí oči agentů CIA a prezidenta Obamy stejně neomylně poznají invazní ruská vojska na území Ukrajiny.

Další podivnou záhadou je ruský plyn určený evropským zemím, který nenávratně tajemně mizí z potrubí a zásobníků na ukrajinském území, přestože Rusko ho posílá stále stejné smluvně sjednané množství. Navzdory tomu, že prosperující, bohatá a nezadlužená Ukrajina hlídá všemi prostředky, aby k tajemným ztrátám plynu nedocházelo, a nemůže ho tedy nikdo, kdo by ho snad potřeboval a neměl peníze na zaplacení ukrást, plyn stále záhadně mizí a tyto ztráty způsobují zbytečné spory mezi Ruskem a Evropskou unií, na kterých Ukrajina samozřejmě nemá sebemenší zájem.

Zdá se však, že ti tajemní ufouni, kteří pravděpodobně z nějakých důvodů stojí na straně ruských agresorů, přece jen jednu technologii ztratili a našli ji naši milí demokratičtí ukrajinští přátelé. Bohužel se nejedná o žádnou zbraňovou, nebo energetickou technologii, ale pouze o jakýsi domácí antigravitační pořadač, urovnávač, nebo uklízeč, který lze využít mimo jiné třeba k urovnání hlasovacích lístků v uzavřených volebních urnách a který je schopen také výpočtu pravděpodobnosti a vyhlášení vítěze ještě před úplným koncem voleb. Nepochybuji, že tuto technologii prezident Ukrajiny Petro Porošenko velice brzy jako přátelské gesto poskytne bezplatně všem zemím Evropské unie.

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře