Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Sovětský svaz nikdy nenapadl a neokupoval žádnou část Polska!

Hodnocení uživatelů:  / 29
NejhoršíNejlepší 

Začínám mít plné zuby lží, překrucování faktů a házení špíny na cokoli, co je ruské! Poslední takovou perličkou „hozenou sviním“ je přijetí rozhodnutí ukrajinské rady o tom, že druhá světová válka začala vinou SSSR a údajnou okupací Polska sovětskou armádou po uzavření paktu Ribbentrop-Molotov! Vše, co těmto událostem předcházelo, tedy polsko-německé spojenecké smlouvy z roku 1934 (které Hitler později porušil), nebo Mnichovská dohoda, tedy zrada Francie a Anglie – předání československého pohraničí nacistům (kterou Hitler také porušil), jako kdyby prostě neexistovalo! Fakt, že ta část „Polska“ vlastně Ukrajiny, kterou si vzal Sovětský svaz zpět, patřila než jí Polsko v roce 1919 napadlo a po dvou letech bojů obsadilo Sovětskému svazu (dříve carskému Rusku) pomatenci přijímající podobná rozhodnutí raději opomíjí sdělit veřejnosti!

  • sovetsky-svaz-nikdy-nenapadl-a-neokupoval-zadnou-cast-polska
  • sovetsky-svaz-nikdy-nenapadl-a-neokupoval-zadnou-cast-polska

 

 
Pravda je totiž taková, že Poláci od roku 1921 do roku 1939 okupovali půlku Ukrajiny a zřídili tam koncentrační tábory, ve kterých brutálně mučili zajaté ruské vojáky a takové Ukrajince, kteří nesouhlasili s polskou okupací, nebo příliš otevřeně hlásali pravoslaví (což se ortodoxně katolickým polským okupantům nelíbilo a proto také později ukrajinští Banderovci tolik nenáviděli Poláky). Polsko tehdy zkrátka snilo o polsko-litevské říši, která bude po boku nacistického Německa vládnout Evropě a Asii! Polsko v roce 1919 napadlo také Československo s cílem (pro začátek) zabrat celé Těšínsko, jenže Masaryk, který s něčím takovým počítal, zahnal naštěstí pomocí legionářů polskou armádu zpět. Sovětský svaz takové štěstí neměl, protože byl nucen válčit s 14 státy, které poslaly své armády po revoluci v roce 1917 na jeho území, čehož Polsko využilo k vlastním územním ziskům.
 
 
Takže z těchto prokazatelných a snadno dohledatelných faktů vyplývá, že Sovětský svaz nemohl napadnout a obsadit část Polska, jak nám tvrdí podvodníci, manipulátoři a lháři, nýbrž jen osvobodil Polskem okupovanou část Ukrajiny a zabránil tím (na dva roky) její okupaci nacistickým Německem (které zabralo opravdové Polsko). Doufám, že lidem, kteří tato fakta neznají, toto otevře oči a začnou si sami střípek po střípku zjišťovat historické reálie a fakta, dokud z nich nesestaví zrcadlo, ve kterém uvidí pravdu, která je úplně jiná, než nám tvrdí prozápadní média a naši zaprodaní vlastizrádní politici!
 
Na začátku článku zmiňovanou lživou rezoluci se prý chystá přijmout také Polsko a pobaltské státečky (inu americká řiť je velká a hodně se do ní vejde).
 
Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře