Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ŠAŠKÁRNA- Na Ukrajině oslavují krvavý mocenský puč!

Hodnocení uživatelů:  / 80
NejhoršíNejlepší 

Větší šaškárnu jsem s prominutím dlouho neviděl. Na Ukrajinu se sjíždí celá řada hlav států a jiných vysokých světových představitelů, aby oslavila nelegitimní násilné převzetí moci! Celé by to působilo velice úsměvně, kdyby kvůli tomuto ze západu podporovanému převratu, který se udál před rokem v Kyjevě, už neumřelo tolik lidí!

Proč píši, že by to jinak působilo úsměvně?! Protože západní politici budou dnes otevřeně slavit krvavý puč ve svobodných volbách poražené opozice, která za vydatné pomoci neonacistických bojůvek svrhla legitimní vládu a prezidenta! Západní politici tedy dnes slaví něco, co je naprosto proti tzv. demokratickým západním hodnotám, které jinak jejich země a oni sami tak rádi hlásají!

  • saskarna-na-ukrajine-oslavuji-krvavy-mocensky-puc

Celá západní demokracie je přece postavena na tvrzení, že lidem má právo vládnout pouze ten, kdo zvítězí ve svobodných celonárodních volbách! Na Ukrajině vládl prezident Janukovyč a strana regionů právě proto, že jim lidé dali ve svobodných volbách svůj hlas a měli plné právo přijímat politická rozhodnutí za celou zemi! To, že se části opozice nelíbilo, že tito lidem zvolení zástupci nechtěli podepsat asociační dohodu s Evropskou unií, která byla pro Ukrajinu nevýhodná a nebyla dokonce ani přeložena do ukrajinštiny, jim nedávalo právo začít stavět barikády, obsazovat budovy, ani upalovat policisty! Nebo snad ano?!

Pokud se totiž západní pojetí demokracie změnilo, měl by to lidem někdo říct! Jestli jsou v současné době podobné převraty, puče a revoluce brány jako běžná součást „demokratického“ boje o moc, máme to všichni právo vědět! Znamená to snad, že když postavím barikády v kterékoli zemi, která dnes oslavuje ukrajinský majdan a začnu útočit na vládní budovy s cílem svrhnout ve volbách zvolené politiky, kteří se mi z nějakého důvodu nelíbí, je to vlastně úplně v pořádku?! Pokud ano, chci to vědět, mám totiž dlouhý seznam, na kterém je celá řada jmen našich politiků, kteří podle mého spáchali vlastizradu, nebo nějak jinak záměrně uškodili naší zemi a jejímu lidu!

Takže se Vás ptám, pane Tusku, pane Obamo, pane Zaorálku a všech ostatních, kteří oslavujete ukrajinský mocenský puč, který se odehrál na Ukrajině před rokem: MŮŽEME ZAČÍT VYPALOVAT BUDOVY, STAVĚT BARIKÁDY A ZABÍJET LIDI, ABYCHOM MOHLI PŘEVZÍT MOC V ZEMI?! Budete nás v tom podporovat stejně jako ty vrahy co dnes sedí v ukrajinské vládě a parlamentu?! Pokud ne, nedivte se, že říkám, že dnešní ukrajinské oslavy nejsou nic jiného než ŠAŠKÁRNA!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře