Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč čekat na volby, pane premiére?!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Pan Sobotka se mi nelíbí, neplní předvolební sliby, nezastavil církevní restituce, dal se do paktu s pravičáckým hnutím ANO, které vede nedůvěryhodný oligarcha Babiš a také s KDU – ČSL, která není ničím jiným, než prodlouženou politickou rukou Vatikánu v ČR.

  • proc-cekat-na-volby-pane-premiere
Ještě nedávno bych si řekl, že se s tím nedá bohužel nic dělat. Volby jsou volby, a pokud jsou svobodné a demokratické, nemohu nic udělat s tím, když si lidé zvolí do čela země někoho, kdo se mi nelíbí.

JENŽE všechno je nyní asi jinak, ještě tomu příliš nerozumím, ale podle toho, že to schvaluje i sám náš premiér a jeho ministři, když jednají s lidmi, kteří nyní vládnou v Kyjevě jako rovný s rovným, se zdá, že to půjde řešit i jinak.

Vypadá to, že když mě budou vláda, nebo prezident štvát, stačí sehnat pár tisíc povalečů, neonacistů a fotbalových rváčů, vzít do rukou tyče, a vyrazit na Václavák.

Tam zapálíme pár aut a hromadu pneumatik, rozložíme tábor a každého policajta co nám zkusí něco vytknout, praštíme po hlavě tyčí, nebo polijeme benzínem a upálíme.

Vždy, když bude příležitost, vyrazíme odtamtud směrem na hrad, nebo ke Strakovce a dobudeme, obsadíme, nebo vypálíme nějakou vládní budovu.

Nemusíme se přece ničeho bát, Evropská Unie nás ochrání, a naší vládě a našemu prezidentovi, zakáže cokoli proti nám podniknout, protože podle nových evropských norem budeme jen pokojní demonstranti žádající změnu.

Myslím, že tím začíná nová éra, a že to bude docela švanda. Volby jsou teď už vlastně k ničemu a vládnout budou už pouze lidé, kteří se nebudou bát hájit své názory se železnou tyčí v ruce.

Všechno, co nás učili o právu a demokracii, byla lež. Musí to tak být, vždyť když to ti kluci banderovští takhle udělali na Ukrajině, tak to bylo podle našich evropských partnerů, a pana Obamy z USA úplně v pořádku, a těm se dá přece věřit, nebo ne?!

Takže vzhůru na Václavák, jdeme dělat revoluci a svrhneme každého, kdo se nám nelíbí. Co platí v jedné demokratické zemi, musí přece i v druhé, nebo ne?!

Odpovězte si na tuto otázku sami. Co myslíte Vy, pane premiére?!

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře