Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Lepší a hezčí Mělník pro všechny jeho občany:

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Jmenuji se Ladislav Kašuka a chtěl bych jako kandidát KSČM do zastupitelstva města Mělník představit svou osobní koncepci, kterou bych se snažil v případě svého zvolení prosadit a která by přinesla do městské pokladny peníze na rozvoj našeho města.

Město musí plně využít vlastní potenciál a použít svůj majetek, nemovitosti a své pozemky tak, aby přinesli městu peníze, které by se daly využít pro lepší život všech jeho občanů a k posílení sociální sféry.

  • lepsi-a-hezci-melnik-pro-vsechny-jeho-obcany

Těchto nových finančních přínosů do městské pokladny lze docílit tím, že se zřídí městu patřící výdělečné podniky, jejichž výnosy přinesou finance, které mohou být použity v oblastech, kde jsou potřeba a kde do této doby chyběli.

Myslím, že město by mohlo provozovat kupříkladu vlastní hostinec, nepředraženou kvalitní jídelnu, ubytovnu, nebo wi-fi internetovou síť a postupně mnoho dalších výdělečných projektů. Představte si, že když si půjdete dát pivo, tak tím přispějete třeba na novou silnici, nebo na dotace pro zřízení, nebo provoz jeslí a školek pro Vaše děti.

Proč, když už se chci jít večer pobavit do hospody, oddechnout si po těžkém dni a poklábosit s kamarády, zajít se svou partnerkou do restaurace na večeři, nebo se přes den zastavím na oběd někde v jídelně, nejít tam, kde si z výdělků provozovatel nepostaví pro sebe nový dům, nebo za vámi utracené peníze nekoupí své přítelkyni šperky, případně nové auto, ale naopak je všechny opět vrátí Vám, kteří jste je tam zanechali kupříkladu ve formě dotací do školek, na opravy škol, zřízení a údržbu parků, dětských hřišť, bezplatnou MHD, výstavbu a provoz důstojného ubytování pro seniory a jiných projektů, na které do této doby město nemělo peníze a které proto nemohlo realizovat.

Město by mělo přinášet svým občanům co nejvíce výhod a ulehčovat jim život, nikoli se jen snažit je odírat zvyšováním různých poplatků a prodávat nevýhodně majetek města do soukromých rukou, což se bohužel nyní děje. Je třeba dát v těchto volbách hlas lidem, kteří to zastaví a dokáží majetek, který městu ještě zbyl použít ku prospěchu všech obyvatel Mělníka.

OSTATNÍ STRANY A HNUTÍ SLIBUJÍ MNOHO HEZKÝCH VĚCÍ, ALE NA ROZDÍL ODE MNE NEŘÍKAJÍ, JAKÝM ZPŮSOBEM CHTĚJÍ SVÉ PROJEKTY FINANCOVAT!

Pokud je Vám má koncepce sympatická a chcete mi dát svůj preferenční hlas, najdete mě na sedmém místě kandidátní listiny KSČM (volební lístek č. 6).

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře