Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jak dále...

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Víte, začal jsem psát své články proto, abych tak nějak vyrovnal tu nerovnováhu, která tu panuje. Téměř všechna hlavní média jsou protiruská a lezou do řiti Bruselu, nebo Washingtonu, případně oběma z výše jmenovaných! Valná většina našich politiků se až na pár výjimek chová stejně a poklonkuje EU, nebo USA!

Jenže to neznamená, že se člověk musí chovat úplně stejně, jen v opačném gardu! Musím sebekriticky říci, že jsem občas přehlížel chyby Ruska jen proto, že mi jeho kritika připadala jako přihrávání výše zmiňovaným vlezdoprdelkům! Jenže ono je to špatně! Když člověk chce psát pravdu, musí jí psát celou!

  • jak-dale
  • jak-dale
 
 
Začal jsem totiž z hrůzou zjišťovat, že v mých přátelích na Facebooku začíná přibývat lidí volajících po úplném zničení USA a vyhlazení Američanů, nebo rasistů křičících o nadřazenosti, pro které jsou jiná etnika něčím méněcenným! JENŽE TOHLE JÁ NECHCI A S NĚČÍM TAKOVÝM NESOUHLASÍM!
 
Jsem proti politizaci EU, jsem proti evropskému parlamentu a komisi, chci pouhé hospodářské společenství nezávislých suverénních států, jakým bylo EHS! Jsem ostře proti tomu, že USA někde vojensky zasahují bez pozvání vlád dotyčných zemí, nebo bez mandátu OSN, ale nechci zničit USA, ani vyvraždit Američany! Jsem proti hromadné, řízené migraci muslimů do Evropy, ale nejsem rasista!
 
V budoucnu hodlám psát naprosto otevřeně úplně o všem, tedy také o chybách, kterých se dopouští Rusko v zahraniční politice, kterou jinak uznávám mnohem více, než tu západní, ale také o věcech přímo v Rusku, kde je těch chyb mnohem více (oligarchie, korupce, pracovní podmínky, zdravotnictví atd,).
 
Pokud za něco kritizuji jedny, nebudu to omlouvat u jiných. Jestli, s tímto mým předsevzetím není někdo spokojen, doporučuji mu odejít z mých přátel, nebo přestat vydávat mé články.
 
Ostatním děkuji za pochopení!
 
S úctou Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře