Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co, kdyby ten Vrbětický muničák nebyl v Čechách, ale třeba v Sýrii???

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

Vážení čtenáři, představte si takovou malou fikci, že sklad, který dle BIS údajně vyhodili do povětří ruští agenti, neleží v České republice, ale třeba v Sýrii a místo ruských agentů, ho vyhodilo do vzduchu slavné americké Delta Force.

Vzpomeňme si, kolik amerických filmů a novinových článků, opěvuje jejich odvahu a hrdinství, při akcích v cizích suverénních zemích, při kterých tu vyhazují do povětří muniční sklady, tu sabotují nějaký jaderný, nebo vojenský výzkum, jindy zase unáší, zabíjejí, či v lepším případě zatýkají údajné teroristy, nebo dokonce pomáhají svrhnout samotné hlavy států, které si dovolí být politicky „nepřátelské k USA“.

  • co-kdyby-ten-vrbeticky-municak-nebyl-v-cechach-ale-treba-v-syrii
  • co-kdyby-ten-vrbeticky-municak-nebyl-v-cechach-ale-treba-v-syrii
  • co-kdyby-ten-vrbeticky-municak-nebyl-v-cechach-ale-treba-v-syrii

Představme si, ty „hrdinné americké hochy“, jak se dostanou do muničního skladu, ve kterém nejsou zbraně, náboje a zakázané protipěchotní miny pro neonacistické ukrajinské prapory, jako je Azov, ale třeba pro Donbaskou domobranu, nebo třeba pravidelnou syrskou armádu věrnou prezidentu Sýrie, a vyhodí tento sklad do luftu.

Teď si klidně místo amerických speciálních jednotek dosaďte třeba Brity, nebo Izraelce a místo Sýrie jakoukoli jinou zemi, jenž neuznává západní styl života a neřídí se povely z USA, a zeptejte se sami sebe, jaká by v takovém případě, byla reakce našich politiků a ostatních zemí NATO a EU???!!!

Již ve svých představách úplně vidím rozhořčením se chvějící buclaté tvářičky pana Hamáčka, síru soptícího divoce dredy mávajícího pana Bartoše a moralizujícího, právě se probudivšího pana hraběte Kárla a jeho pilného žáka pana Kalouska. Vidím vykazování amerických diplomatů z naší ambasády, vidím, jak se připojují pobaltské státečky, a jak podporu a znechucení takovým narušením suverenity, vyjadřují všechny země EU.

Následují tvrdé ekonomické sankce proti USA, financování všech amerických organizací, stojících proti úřadující americké hlavě státu, a výzvy k propuštění všech vězňů stojících proti vládnoucímu režimu, bez ohledu na spáchané trestní činy!!! Vždyť přece demokratické země, musí podobné činy odsoudit padni, komu padni!!!

NEBO SE SNAD PLETU A PRAVDA NENÍ PRO NATO A EU NIKTERAK PODSTATNÁ???!!!

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře