Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Čestná salva Kaspické flotily k Putinovým narozeninám teroristům z IS radost neudělala!

Hodnocení uživatelů:  / 25
NejhoršíNejlepší 

Takový ohňostroj, který je zároveň vzkazem o tom, že si tato země dokáže uchránit svou nezávislost a poradit si s jakýmkoli nepřítelem Ruska a jeho přátel, si nemůže dovolit každý!

Ruská armáda tím dala svému prezidentovi hezký dárek v den jeho 63 narozenin, kterým ho přesvědčila, že je ochotná a schopná bránit v případě potřeby efektivně svou zemi a pokud to bude nutné, zničit potencionálního nepřítele ruského lidu na jakoukoli vzdálenost!

Teroristům z Islámského státu a jejich podporovatelům tím byl vyslán jasný vzkaz!

Najdeme si Vás kdekoli, nikde se před námi neschováte! Americké raketomety, které Vám chce dodat pár válečných štváčů z USA, Vám k ničemu nebudou! Nemusíme na Vás shazovat bomby pouze letadly, které možná dokážete zaměřit a s velkou dávkou štěstí poškodit, nebo sestřelit! Naše rakety se na Vás mohou snést z čistého nebe teď, za hodinu, za týden, prostě kdykoli!

  • cestna-salva-kaspicke-flotily-k-putinovym-narozeninam-teroristum-z-is-radost-neudelala

Doufám, že islamisté a všichni jejich mecenáši to pochopili a uvědomují si, že přestože všechny ty nálety a raketové údery, které během posledních pár dní provedla ruská armáda, jsou sice působivé, ale nejsou ničím v porovnání se skutečně ničivými zbraněmi, kterými tato země disponuje!

Je to, jako kdyby voják s raketometem v ruce zatím házel po nepříteli pouze hliněnými kuličkami a doufal, že těm cvokům s černými prapory dojde, že když ho vážně naštvou, tak je prostě všechny vypaří, a to nemluvím rovnou o atomovkách, ale o různých termických, nebo vakuových bombách a jiných hračkách srovnatelných svými účinky s jadernými zbraněmi!

Co na závěr říci, snad jen to, že 7 říjen byl hezkým dnem pro oslavence pana prezidenta Putina a černým dnem pro IS a doufejme, že podobných dnů bude letos více!

PS: Vše nejlepší k narozeninám Vladimíre Vladimiroviči!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře