Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Československo osvobodila Rudá armáda, ve které bylo nejvíce Rusů, pane Pehe!

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Pan Jiří Pehe dnes opět napsal jeden ze svých typicky protiruských článků. V tomto svém nejnovějším výplodu se snaží umenšit zásluhu Rusů sloužících v sovětské Rudé armádě argumentujíce tím, že v ní bojovala i řada jiných národů.

Pan Pehe se tím ve svém článku snaží říct, že pokud pan prezident Miloš Zeman pojede do Moskvy (což se mu vůbec nelíbí), měl by se zastavit poděkovat také v Kyjevě a vzdát hold místním Banderovcům!

  • ceskoslovensko-osvobodila-ruda-armada-ve-ktere-bylo-nejvice-rusu-pane-pehe

Pan Pehe by se měl naučit dějiny (i když on sám je možná zná a jen hřeší na to, že je dnes již neznají mladí, které učí ve školách upravené protiruské lži), protože jinak by věděl, že v Rudé armádě opravdu bojovalo kromě ruské většiny i mnoho jiných národů, včetně vojáků z Ukrajiny, ale také by věděl to, že nejvíce těchto hrdinných Ukrajinců bylo z východní části této země, tedy z Donbasu a ostatních východních oblastí, které Porošenkovi, ani jeho ochočeným banderovským šakalům opravdu nefandí! Zatímco východ Ukrajiny, včetně mužů i žen z tehdy ruského Krymu hrdinně bojoval bok po boku s Rusy a ostatními národy Sovětského svazu proti nacistům, západní Ukrajina Hitlera a jeho krvežíznivé nacistické psy vítala záplavou květin a objetím od místních žen oblečených v krojích a vlastizrádci z UPA s nimi dokonce bojovali proti vlastním lidem a vraždili civilisty ve velkém!

Pokud tedy pan Pehe skutečně trvá na tom, aby náš pan prezident poděkoval těm Ukrajincům, kteří se podíleli na osvobozování Československa, doporučuji panu Zemanovi, aby se zastavil v Doněcku a v Sevastopolu a uctil tam památku lidí, kteří skutečně hrdinně stáli jako pevná hráz proti hitlerovskému hnědému moru, na rozdíl od kolaborantů ze západní Ukrajiny, kteří si (až na čestné výjimky) nic takového nezaslouží! Takže pane Pehe, pokud vás pan prezident poslechne, bude nucen poděkovat tzv. separatistům v Novorossiji a potomkům hrdinů bránících Sevastopol na Krymu, nikoli krvavým pučistům z Kyjeva!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře