Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Americký radar?! Postavte si ho někde jinde, v Česku ho nechceme!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dlouho čekám na někoho, kdo v lidech probudí hrdost a vlastenectví, zvědav jestli bude z pravé, či levé strany politického spektra. Ve snu by mě však nenapadlo, že tím, kdo nažene všechny opravdové vlastence pod jeden prapor, bude americký senátor John McCain. Svým výrokem, že by se nakonec přece jen měl v Česku postavit radar namířený proti Rusku, zvedl vlnu nevole většiny národa a postavil do jednoho šiku všechny rozumné lidi.

První, kdo otevřeně řekl, že v případě, že by tento plán naše vláda schválila a radar se opravdu začal stavět, je ochoten podpořit, či dokonce vést protestní hnutí s cílem tomuto projektu za každou cenu zabránit, byl zakladatel skupiny Přátelé Ruska v České republice, právník Jiří Vyvadil. Jeho prohlášení, že je v takovém případě ochotný uspořádat „český majdan“ a klidně svrhnout vládu, která tento proti Rusku a míru v Evropě namířený projekt podpoří, se setkalo s velkým ohlasem a hlavně podporou všech možných skupin lidí, které spolu normálně vůbec nespolupracují.

  • americky-radar-postavte-si-ho-nekde-jinde-v-cesku-ho-nechceme

Sám za sebe mohu říci, že pokud nakonec k takové situaci dojde a Američané opravdu začnou stavět ten svůj radar, rozhodně budu stát Jiřímu po boku, až začne ta opravdová mela a věřím tomu, že nás budou tisíce a tisíce! Americký radar v ČESKÉ zemi stavět nelze! Ne bez referenda! Ne bez souhlasu většiny národa! Ne z rozhodnutí hrstky politiků servilně sloužících USA!

Politika USA je jednoduchá a jasná jako facka, prokoukne jí každý, kdo není úplně hloupý, nebo zaslepený dezinformacemi našich prozápadních, Němci a Američany vlastněných médií. Je to politika ROZDĚL A PANUJ, která má dovést slovanské národy a nakonec celou Evropu do konfliktu, z kterého bude posléze profitovat USA, stejně jako tomu bylo po první a druhé světové válce!

Tady u nás však již Američané se svým plánem neuspějí! Češi nejsou hloupý národ, ačkoli nám většinou chvilku trvá, než se k něčemu rozhoupeme, potom to však zase stojí za to! Náš vzkaz do zámoří pro pana McCaina tedy zní, dejte od nás svoje ruce pryč, my tady žádný americký radar, ani vojska NATO nechceme! Pokud to však přesto zkusíte, setkáte se s odporem široké veřejnosti a nakonec odsud stejně budete muset odejít!

Ladislav Kašuka

 

 

Facebook komentáře