Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Říkám o něm. Poznáte o kom je řeč? Napovím, je to člen ODS.

"Říkám, že by bylo nejlepší jej utratit. Je to duševní mrzák, bezpracně se obohacuje na úkor druhých, na veřejnosti se chová jako debil, vystupuje jako hulvát, vypadá jak prase a hlavně, je to podporovatel imigrantů! Já bych mu dal poslední cigáro, křížek nan čelo a utratil jej, co s takovým, pro společnost naprosto zbytečným, zhovadilým jedincem?" říkám o něm já.

  • rikam-o-nem-poznate-o-kom-je-rec-napovim-je-to-clen-ods

"Rád bych na tomto místě, přes své bezvýznamné postavení veřejně prohlásil, že na svou čest a svědomí slibuji, že až ten hulvát jednou umře, odeberu se a pomočím jeho hrob." říkám já. „Strašně si přeji, aby umřel. Je to totiž lidská zrůda, soudní,ani dokonce ani ta Božská nebi jiná spravedlnost na něj nestačí, tak proč by tady měl zaclánět, že?“ říkám o něm já.

"Podívejte, takový syrský, zdůrazňuji ekonomický migrant naší republice prospěje mnohem více, asi tak třikrát, než typický bílý debil-rasista. Proč je nevyměníme? Němci i Češi a další národy by měly za každého uprchlíka posílat do Asie a Afriky tři bílé debily, a jak by tu bylo krásně. Oni by tam chcípali a tím by vlastně i ten IS vykonal něco dobrého“, říká on o nich.

„Jsem pro! Proč třeba nezačít s odesíláním těch debilů z ODS zrovna tímto debilem, že?“ říkám já o něm.

(SDO z libed, ýntovoN levaP , íjyropeŘ atsoratS : nO)

Volně zpracovaná parafráze na slova tohoto politika, jak je uvedeno v článku „Vedení ODS JEDNOHLASNĚ(?)....“, viz http://www.czechfreepress.cz/politika/klaus-ml-se-odklonil-odods-novotny-vyzyvajici-k-utraceni-lidi-program-reprezentuje.html.

Jiří B a ť a , 23. března 2019

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře